Czy wiesz że…

 

To strefa wiedzy przeznaczonej dla Ciebie, porad i gotowych przepisów na ZDROWIE w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne, kosmetologiczne, dietetyczne, stworzona po to, byś mógł poszerzyć swoją świadomość, w trosce o Twoje zdrowie, urodę i energię życiową. Czasami szukasz odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują, być może znajdziesz je właśnie tu.

Chcemy być dla Ciebie inspiracją...

 

Wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodzące i dlatego warto go stosować w przypadku nadmiernej suchości i łuszczenia się skóry.

Polecamy olej z wiesiołka do picia dla wszystkich z wrażliwą, skłonną do uczuleń skórą oraz z zaburzonym płaszczem lipidowym, jak dzieje się np.: w przypadku łuszczycy, egzemie czy atopowego zapalenia skóry

Czy prawidłowo reagujesz na jedzenie, które codziennie spożywasz? Podaruj sobie komfortowe i szczęśliwe życie… Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie. Żyj spokojnie, bez bólu brzucha, biegunek, wysypek, depresji, ciągłego rozdrażnienia, bólu głowy...

Ten rok został ogłoszony rokiem dbałości o siebie. A Ty jak o siebie dbasz? Masz świadomość swojego ciała, skóry? Czy wiesz, co Ci szkodzi, co możesz jeść? Każdy z nas jest indywidualna jednostką, a Ty poznałeś siebie? Czy wiesz, że obraz naszego zdrowia jest widoczny na naszej skórze? Jak często się badasz? Kiedy ostatni raz to robiłaś (łeś)? Twoje zdrowie jest tylko w Twoich rękach!

Rucola ( rokietta siewna ) to bogactwo minerałów i świetny dodatek do wielu potraw. Chętnie zjadamy ją na pizzy, w sałatce czy z jajecznicą, ale warto wiedzieć, z jakiego powodu należy ją docenić.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search