Depilacja laserowa

Medycyna estetyczna w walce z nadmiernym owłosieniem

Obecnie problem nadmiernego owłosienia dotyka coraz młodszych osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Podyktowane jest to, między innymi szybszym dojrzewaniem oraz częstymi zaburzeniami hormonalnymi. Redukcja nadmiernego owłosienia w naszym gabinecie wykonywana jest z troską o twoje dobro, a usunięcie tego defektu estetycznego to dla nas priorytet. Bez względu na to, czy korzystasz z zabiegów w naszym gabinecie z przyczyn estetycznych, czy leczniczych otrzymasz profesjonalną pomoc, a metoda zostanie dobrana do oczekiwanych efektów oraz twoich potrzeb. Jeśli cierpisz z powodu nadmiernego owłosienia nasz gabinet, najbardziej doświadczony w depilacji laserowej w Kaliszu, pomoże ci rozwiązać ten dokuczliwy problem.

Współczesne metody depilacji

Jeżeli szukasz miejsca w mieście Kalisz, w którym depilacja zostanie wykonana właściwie, zgodnie z procedurą oraz bezpiecznie to doskonale się składa, gdyż nasz gabinet posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z nadmiernym owłosieniem. Jeżeli zależy Ci na maksymalnym efekcie przy minimalnym koszcie, możesz skorzystać z zabiegu wykonywanego przy użyciu wosku, w zachowaniu pełnej higieny, w oparciu o właściwe metody wykonania depilacji. Ma to szczególne znaczenie dla depilacji okolic intymnych, jako profesjonalistki zniwelujemy nieprzyjemne odczucia nawet przy bikini brazylijskim. Już dziś możesz cieszyć się gładką skórą, nie tylko na urlopie :)

Depilacja laserowa — Kalisz

W naszym salonie klienci najczęściej decydują się na skorzystanie z depilacji laserowej. Jest to stopniowa, trwała redukcja owłosienia na dowolnej, wybranej przez ciebie partii ciała. Przynosi aż 90% ubytku owłosienia, co ważne nie powoduje takich skutków ubocznych, jak wrastanie odrastających włosków czy powstawanie stanów zapalnych wokół mieszka włosowego. Cieszy się ogromną popularnością również wśród mężczyzn. Jest to metoda, która uwalnia cię od kompleksów, daje ci pełną swobodę i niezależność wypoczynku na plaży, basenie w poczuciu estetyki. Jesteśmy gabinetem, który jako pierwszy w Kaliszu zaczął wykonywać depilacją laserową. Już od ponad 12 lat jesteśmy wielbicielkami tej metody, same mamy trwałe efekty, którymi możemy się pochwalić dziś, gdyż testowałyśmy ją na sobie, jako jedne z pierwszych. Gładka, miła skóra na nogach, rękach, bikini i pod pachami oraz twarz bez wąsika czy bokobrodów to luksus, na który zasługujesz. Jesteśmy gabinetem, który posiada oryginalny certyfikat potwierdzający umiejętności z zakresu depilacji laserowej w Kaliszu, uznany przez producenta lasera light sheer w USA.

 

Mezoterapia dla Ciebie. Skorzystaj!

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search