Nowości

Refleksologia twarzy, podobnie jak refleksologia stóp, nie jest wyłącznie relaksującym zabiegiem, ale także zabiegiem wspomagającym doprowadzenie organizmu do równowagi biologicznej. 

Prawidłowe nawilżenie cery jest kluczowe dla jej odpowiedniego funkcjonowania. Więc jeśli odczuwasz nadmierne przesuszenie, łuszczenie bądź utratę blasku swojej cery pomimo codziennego nawilżania jej w warunkach domowych, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Stres? Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne? Palenie papierosów czy zła dieta? Zauważyłaś, że te czynniki negatywnie wpływają na wygląd Twojej cery? Jeśli chcesz, aby Twoja cera była promienna, o równym kolorycie, odzyskała młodzieńczy wygląd i świeżość, zabieg Pure Vitamin-C marki Selvert jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. 

Uwielbiasz efekt odmłodzenia po zabiegach z kwasami owocowymi, ale zdecydowanie nie lubisz łuszczenia się skóry, obierania się i tego, że ludzie pytają : " O kurczę, co Ci się stało ?! Jak Ty wyglądasz?! A co robiłaś? ". Wszyscy już wiedzą, ze robiłaś jakiś zabieg i zanim osiągniesz ładny, estetyczny wygląd trzeba się przemęczyć jakiś tydzień i cierpliwie znosić takie pytania :) KONIEC Z TYM!!! 

EMERGE laser frakcyjny, nieablacyjny to broń dalekosiężna i w rękach specjalisty staje się pogromcą zmarszczek, który bez litości walczy z wrogiem młodości i oznakami starzenia.

Efektem końcowym jest ujędrnienie i napięcie niczym lifting oraz poprawa "rusztowania" i zagęszczenia skóry (wzrost nowych włókien kolagenowych i elastynowych). Dodatkowo dzieje się to bez uszkodzenia ciągłości naskórka i skóry właściwej.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search