O gabinecie

 

NASZA HISTORIA

Dawno, dawno temu mała dziewczynka, zainspirowana przez swoje ciotki, rozpoczęła fascynującą przygodę bawiąc się pielęgnacją paznokci i makijażem. Później wybór szkoły kosmetycznej - strzał w dziesiątkę, i tak oto, po jej ukończeniu dziecięca fascynacja przerodziła się w prawdziwą pasję i umiłowanie tego, co piękne w tej profesji. W roku 2000 powstał Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej a nasza przygoda trwa…

PASJA

Tworzymy cudowne miejsce, pełne przyjaźni, miłej atmosfery dla Ciebie, abyś poczuł się wyjątkowo, bo właśnie taki jesteś! Z pasją i pełnym zaangażowaniem, każdego dnia stajemy w drzwiach gabinetu, ponieważ chcemy zaspokoić Twoje oczekiwania. Możesz powierzyć nam swój problem a my zrobimy wszystko, aby znaleźć dla Ciebie rozwiązanie. Z myślą o tym tworzymy „indywidualne programy naprawcze”, byś mógł zachować swój młody wygląd i wygrać wyścig z czasem.

Jako jedyny gabinet proponujemy holistyczne podejście do klienta, począwszy od porad żywieniowych, zdrowotnych, dopełniając je szytymi na miarę zabiegami. Jesteś dla nas najważniejszy i dlatego każdy przypadek rozpatrujemy osobno, pojedynczo.

 

DOŚWIADCZENIE

Swoją pracę wykonujemy z najwyższą starannością. W trosce o Twoje bezpieczeństwo wszystkie technologie, które wprowadzamy do gabinetu, wcześniej testujemy na sobie, potwierdzając tym samym ich skuteczność. Nie musisz szukać po omacku, nasza wiedza i doświadczenie Ci to ułatwi. Możesz nam zaufać. Gwarantujemy efekty zabiegów, a potwierdzeniem tego są nasi wierni od lat, zadowoleni klienci.

Wszystkie nowe trendy w pielęgnacji znajdziesz u nas. Wiedza, szkolenia, osobisty rozwój to CLUE naszego gabinetu, chętnie się nią podzielimy z Tobą. Im bardziej świadomy będzie nasz klient, tym lepiej osiągniemy wspólnie zamierzony cel.

HOBBY

Szukając ucieczki od trudu i codziennych obowiązków, znajdziesz u nas chwile spokoju, relaksu, intymności i wytchnienia. Zrobimy wszystko, żebyś poczuł, jak jesteś ważny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju a my dzięki temu spełnione wrócimy do domu, zadowolone z naszej pracy. Bo to nie tylko praca, ale pasja, hobby i świetna zabawa w doborowym towarzystwie i przy dobrej kawie firmowej.


 

PRZYJDŹ !  ZAUFAJ NAM ! POZWÓL NAM WYDOBYĆ TO, CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE !

Zachęcam

Katarzyna Nowacka

POLECAMY KOSMETYKI

Najwyższej jakości kosmetyki niezbędne do profesjonalnej pielęgnacji ciała znajdą Państwo zarówno w naszym Gabinecie jak i w naszym sklepie internetowym.

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search