IPL

Doskonale znasz przyczyny powstawania rumienia na swojej twarzy. Starasz się unikać czynników, które go nasilają, ale to niestety jest niewystarczające i po ludzku nie zawsze możliwe. Nagły rumień krępuje Cię w sytuacjach stresujących jak, po zjedzeniu czegoś ostrego, czy wypiciu lampki wina. Już teraz możesz się go pozbyć raz na zawsze. Dzięki terapii IPL, która wykorzystuje dobroczynne działanie światła jesteśmy w stanie uspokoić i rozjaśnić zaczerwienioną skórę. Dodatkowo zamykamy mniejsze naczynia, które już się utrwaliły na naszej skórze.

Leczenie trądziku IPL-em to alternatywa dla tradycyjnych terapii antybiotykami i retinoidami. Nie chcesz niszczyć swojego organizmu silnymi lekami, a przy tym potrzebujesz metody bezpiecznej i skutecznej. Światło IPL działa wielokierunkowo na przyczyny powstawania trądziku, dzięki czemu jest tak skuteczne. Wnikając w skórę, ogranicza liczbę bakterii wywołujących trądzik (Propionibacterium acnes), redukuje stan zapalny i wspomaga procesy regeneracyjne w skórze, stymulując produkcję kolagenu. Światło o długości fali powyżej 410 nm ogranicza też wytwarzanie sebum, zmniejsza pory i działa odkażająco.

Różne są przyczyny powstawania przebarwień. Być może masz przebarwienia hormonalne po ciąży lub pigułkach antykoncepcyjnych. Możliwe, że lubiłeś się nadmiernie opalać lub zażywałeś jakieś substancje fotouczulające. A może po prostu nie lubisz piegów, które masz od dziecka. Zabieg IPL w efektywny sposób pozwoli Ci pozbyć się przebarwień, ostudy, plam posłonecznych, wątrobowych, a nawet piegów.

Po 25 roku życia Twoja skóra zaczyna się starzeć, pojawiają się pierwsze zmarszczki, zmienia się gęstość i napięcie skóry. Światło IPL silnie stymuluje komórki skóry po to by pracowały na najwyższych „obrotach”. Dzięki temu zwiększa się produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, substancji które głównie odpowiadają za piękny i młody wygląd naszej skóry.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search