Zabiegi antycellulitowe, wyszczuplające, ujędrniające

Ciesz się jędrną i szczupłą sylwetką

Zabiegi wykonywane w naszym salonie kosmetycznym mają na celu ujędrnienie i nadanie pożądanego kształtu każdej partii ciała. Podczas wizyty podejmowane działania mają na celu rozbicie nagromadzonych komórek tłuszczowych, usunięcie nadmiaru wody oraz ujednolicenie struktury skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, kiedy poprawione mikrokrążenie wpływa pozytywnie na ogólny wygląd skóry oraz jej gęstość.

 

Zabiegi wyszczuplające w mieście Kalisz

W naszym salonie wykonujemy innowacyjne zabiegi wyszczuplające oraz skutecznie zwalczając nawet nagromadzony cellulit. Doskonale dopasowany rodzaj, intensywność oraz częstotliwość podejmowanych działań powoduje, że w bardzo krótkim czasie można osiągnąć spektakularne rezultaty. Naszym celem w każdym wypadku jest taki dobór rodzaju zabiegów, aby oczekiwany przez klientkę efekt był możliwy do uzyskania w maksymalnie krótkim czasie.

 

Zabiegi ujędrniające w salonie kosmetycznym w mieście Kalisz

Będąc na wizycie w naszym gabinecie kosmetycznym, możesz skorzystać z licznych zabiegów ujędrniających. Oferujemy zabiegi od mało inwazyjnych takich jak peeling po maski z borowiną czy intensywne działania z użyciem bandaży lub też mezoterapii. Szeroki wachlarz oferowanych usług powoduje, że w każdym wypadku jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, gwarantując widoczne rezultaty w znacznym stopniu poprawiające jędrność i gęstość skóry.

 

Sprawdź również zabiegi na twarz.

Jeśli zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, zgrabnej pupie, pozbyciu się wiszących fałdów nad jeansami czy zmniejszeniu otłuszczenia w okolicy karku, pleców czy brzucha, endermologia nowej generacji ICOONE jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search