Peelingi chemiczne

Ferulac Valencia Peel Jest to unikalne połączenie czterech kwasów w walce z fotouszkodzeniami skóry twarzy, dekoltu i dłoni.

W formule tego peelingu wykorzystano synergię 4 kwasów: trójchloroctowego (TCA), ferulowego, salicylowego oraz 3-O-etylo-askorbinowego. Takie połączenie wykazuje bardzo silne działanie przeciwstarzeniowe, inicjując syntezę włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu jędrności, elastyczności i nawilżeniu skóry.

Powstawanie przebarwień to proces złożony i może go wzmagać wiele czynników zewnętrznych, począwszy od promieniowania UV, a kończąc na zażywanych lekach (jak np. tabletki antykoncepcyjne), a zatem nie tylko zależnych od samych predyspozycji genetycznych.

Kwas traneksamowy zawarty w peelingu TRX ma udowodnione działanie nie tylko w walce z przebarwieniami, ale działa także przeciwzapalnie oraz pomaga przywrócić optymalny stopień nawilżenia skóry.

Uwielbiasz efekt odmłodzenia po zabiegach z kwasami owocowymi, ale zdecydowanie nie lubisz łuszczenia się skóry, obierania się i tego, że ludzie pytają : " O kurczę, co Ci się stało ?! Jak Ty wyglądasz?! A co robiłaś? ". Wszyscy już wiedzą, ze robiłaś jakiś zabieg i zanim osiągniesz ładny, estetyczny wygląd trzeba się przemęczyć jakiś tydzień i cierpliwie znosić takie pytania :) KONIEC Z TYM!!! 

Innowacyjny zabieg z kwasem azelainowym, którego szerokie spektrum działania sprawdza się zarówno wśród naszych młodszych klientów z trądzikiem młodzieńczym oraz rogowaceniem okołomieszkowym jak i bardziej dojrzałych borykających się z trądzikiem różowatym, przebarwieniami i zmarszczkami.  

Niewątpliwie jeden z ulubieńców naszych klientów. Kwas migdałowy jest delikatnym kwasem o właściwościach bakteriobójczych, regenerujących oraz odświeżających skórę. Daje natychmiastowe uczucie oczyszczenia i napięcia skóry, co sprawia, że często go stosujemy jako zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem.  

Coś dla tych którzy potrzebują głębokiego nawilżenia, a nie lubią, aby złuszczanie wykluczało ich z codziennego życia. Kwas mlekowy zwiększa w naturalny sposób nawilżanie skóry, przyciągając cząsteczki wody obecne w skórze w kierunku jej powierzchni. Ponadto działa rozjaśniająco na przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych.  

Ferulac Peel to najnowszej generacji peeling stworzony w nanotechnologii. Dzięki unikatowemu połączeniu składników aktywnych odmładza, napina i poprawia strukturę skóry. Skutecznie rozjaśnia istniejące przebarwienia i dodaje skórze blasku. Dla osób chcących połączyć kurację anti-age z walką z przebarwieniami.  

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search