Medycyna estetyczna

Doskonale znasz przyczyny powstawania rumienia na swojej twarzy. Starasz się unikać czynników, które go nasilają, ale to niestety jest niewystarczające i po ludzku nie zawsze możliwe. Nagły rumień krępuje Cię w sytuacjach stresujących jak, po zjedzeniu czegoś ostrego, czy wypiciu lampki wina. Już teraz możesz się go pozbyć raz na zawsze. Dzięki terapii IPL, która wykorzystuje dobroczynne działanie światła jesteśmy w stanie uspokoić i rozjaśnić zaczerwienioną skórę. Dodatkowo zamykamy mniejsze naczynia, które już się utrwaliły na naszej skórze.

EMERGE laser frakcyjny, nieablacyjny to broń dalekosiężna i w rękach specjalisty staje się pogromcą zmarszczek, który bez litości walczy z wrogiem młodości i oznakami starzenia.

Efektem końcowym jest ujędrnienie i napięcie niczym lifting oraz poprawa "rusztowania" i zagęszczenia skóry (wzrost nowych włókien kolagenowych i elastynowych). Dodatkowo dzieje się to bez uszkodzenia ciągłości naskórka i skóry właściwej.

Botoks, jad kiełbasiany, toksyna botulinowa....brzmi mało zachęcająco, nawet trochę przeraża i kojarzy się, zupełnie błędnie, z nadmiernie " nadmuchanymi " ustami :) Tak naprawdę kiedy odkryto paraliżujące właściwości toksyny botulinowej zbadano, że zastosowanie jej właściwej ilości nie powoduje zagrożenia, wręcz przeciwnie daje nowe możliwości leczenia i ułatwia życie pacjentom z porażeniem i niekontrolowanym skurczem mięśni i nerwów, co pozwala im na przywrócenie właściwego wyrazu twarzy i mimiki. Lek ten zaczęto stosować u dzieci z tymi dolegliwościami, zupełnie bezpiecznie.

W poczuciu estetyki botoks daje rewelacyjne efekty walki z nadmierną, ekspresyjną mimiką i tworzącymi się przez to zmarszczkami, które dodają naszej twarzy lat. Dzięki toksynie możemy wyłagodzić ostre rysy, surowe spojrzenie i zrelaksować skórę.

Karboksyterapia, to zabieg który polega na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje nam najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Karboksyterapia jest bardzo dobrze przebadana pod względem mechanizmów działania i efektów terapeutycznych – znana w medycynie od ponad 80 lat.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search