Masaż gorącymi kamieniami

Czujesz zmęczenie? Osłabienie? Masz dość sytuacji stresowych? Brak Ci energii? Marzysz o relaksie, by w tych trudnych czasach złapać równowagę emocjonalną? Mamy dla Ciebie propozycję – masaż gorącymi kamieniami. Cóż to takiego?

To zabieg, który pomoże zwalczyć te dolegliwości bowiem stanowi świetne połączenie technik relaksujących z właściwościami uzdrawiającymi. Masaż gorącymi kamieniami szybko postawi Cię na nogi. Dzięki niemu odzyskasz energię i doskonałe samopoczucie. Sprzyja on wypoczynkowi, regeneracji. W trakcie tego cudownego zabiegu pobudzony zostaje układ mięśniowy, krążenia, limfatyczny i układ nerwowy.

Masaż gorącymi kamieniami to joga dla naszego umysłu, może kojarzyć się z ezoteryką i ma naprawdę w sobie coś mistycznego, ale jego działanie i efekty są realne. Pochodzi z Dalekiego Wschodu gdzie wierzy się w spójność ciała i ducha, za co odpowiada prawidłowy przepływ energii przez nasze ciało. Przepływ ten odbywa się poprzez czakry, czyli punkty w naszym organizmie, w których gromadzi się siła życiowa. Zablokowane czakry powodują problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z najskuteczniejszych metod odblokowywania i uzdrawiania czakr.

Bez względu na to jaki mamy stosunek do religii i nauk Dalekiego Wschodu sam masaż i jego techniki – stosowane już od Starożytności, są jak najbardziej profesjonalnym i skutecznym sposobem na zyskanie równowagi, dlatego wykonują go fizjoterapeuci i masażyści w gabinetach na całym świecie. Nasz gabinet również się do nich zalicza.

Na czym polega ten niesamowity zabieg? Jaki jest jego przebieg?

Blask świec, relaksująca muzyka, unosząca się woń olejków eterycznych to otoczenie, w którym wykonujemy masaż gorącymi kamieniami... Sprzyja ono efektom zabiegu i wprowadza nas w stan relaksu i odprężenia.

Masaż gorącymi kamieniami rozpoczynamy od przedniej części ciała, przesuwając ciepłe kamienie ruchami głaskającymi ,rozcierającymi i ugniatającymi. Wszystkie ruchy masażu wykonuje się bardzo spokojnie, delikatnie, płynnie co sprzyja relaksacji. Następnie układa się kamienie na ciele zgodnie z rozmieszczeniem czakr. Zlokalizowane są m.in. wzdłuż kręgosłupa, w podbrzuszu, na głowie.

Dla kogo polecamy ten zabieg?

- dla osób znerwicowanych, zestresowanych, zmęczonych, mających problemy ze snem

- jest świetny:

- po udarach mózgu oraz w okresie rekonwalescencji po długotrwałej chorobie

- przy schorzeniach neurologicznych, chorobach reumatycznych, po urazach ortopedycznych

- dla osób z nadwagą, otyłością i obrzękami nóg

Efekty zabiegu:

Masaż gorącymi kamieniami oczyszcza skórę z toksyn dzięki czemu ją odżywia, zwiększa jej jędrność i elastyczność. Poprawia kondycję mięśni po wysiłku fizycznym i przyspiesza ich regenerację. Poza tym masaż gorącymi kamieniami łagodzi skutki stresu a połączony z olejkami eterycznymi i przyjemną muzyką daje pełen relaks i odprężenie. Po zabiegu wyjdziesz wypoczęty i w doskonałym nastroju.

Czas trwania zabiegu: 60-90 minut

Częstotliwość zabiegu: Masaż gorącymi kamieniami powinien być powtarzany tak często jak potrzebuje tego pacjent . Nawet codziennie. Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań takich, jak odporność na stres i problemy.

Przeciwskazania:

- gorączka, przeziębienie

- choroby zakaźne

- ostre stany zapalne

- nowotwory

Zalecenia i pielęgnacja domowa: Kosmetyki , które polecamy do pielęgnacji domowej po masażu gorącymi kamieniami mają działanie pielęgnujące jak również relaksujące. Przedłużą terapeutyczny efekt zabiegu.

Zróbmy sobie więc domowe SPA wykorzystując do tego np.:

- Sothys orientalny żel pod prysznic

- Sothys orientalny peeling rozkoszny

- Sothys orientalny eliksir odżywczy

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search