Porady fizjoterapeuty

Przyszłe mamy !

Kobiety w ciąży mile widziane. Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. Co możesz robić , a czego lepiej unikać. Jak przygotować się do porodu , aby przejść przez niego bez stresu i pełna praktycznej wiedzy? Doskwierają Ci bóle pleców, puchną Ci nogi, brzuch jest tak duży, że Twój krzyż woła o pomoc? Dzięki kinezjotapingu ( dynamicznemu plastrowaniu ) pomożemy :

• złagodzić bóle krzyża;

• odciążyć miednicę;

• w profilaktyce rozejścia mięśnia prostego brzucha;

• w zapobieganiu powstawania rozstępów;

Jesteś już mamą?

Możesz skorzystać z porady fizjoterapeuty dotyczącej postępowania po porodzie.

- Jak prawidłowo i bez bólu wstawać z łóżka po porodzie naturalnym , a jak po cesarskim cięciu?

- Kiedy możesz a nawet powinnaś, zacząć sie ruszać i ćwiczyć ?

- Jak zajmować się noworodkiem ( poprawne noszenie , układanie, kąpanie , przewijanie ) , wydaje się nam, że to łatwe, ale pewne nieprawidłowe czynności, mogą rzutować na dalszy rozwój naszej pociechy. Rozluźniający masaż niemowlaka uspokaja, relaksuje napięte mięśnie, pomaga w zwalczaniu kolek.

Wszystkiego dowiesz się od naszej Magdy, dyplomowanego fizjoterapeuty, certyfikowanego do pracy z kobietami w ciąży i okresie poporodowym. Skorzystaj z wizyty już dziś i pozbądź się lęku, wątpliwości, przygotuj się właściwie do porodu i okresu połogu bez stresu a będzie to najszczęśliwszy dla Ciebie okres. Zapraszamy

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search