Pielęgnacja twarzy

Kiedy patrzysz w lustro zaczynasz dostrzegać zmęczenie wypisane na twarzy. Pojawiają się pierwsze obrzęki w okolicy oczu, drobne zagniecenia na czole stają się bardziej widoczne... już czas zadbać o swoją skórę, jeszcze możesz naprawić ten stan, więc nie zwlekaj !!! Umów się na bezpłatną wizytę konsultacyjną a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Wróci blask i świeży wygląd, znowu poczujesz się atrakcyjny.

To nasza przykładowa propozycja zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i możesz skorzystać z poniższych podpowiedzi. Na podstawie bardzo bogatej oferty gabinetowej możemy stworzyć dla Ciebie indywidualny program naprawczy.

Zapraszamy          

Holistyczny, optymalny program oparty na autorskiej metodzie TEAM DR JOSEPH to intensywna kuracja z biodynamicznym masażem liftingującym dostosowanym do potrzeb Twojej skóry. Jest to koncepcja nowatorskiego zabiegu kosmetycznego łączącego w sobie diagnostykę skóry, masaż stymulujący układ limfatyczny, ciepłe kompresy ziołowe, głęboki peeling, stymulację skóry szklaną bańką. Bio-lifting TEAM DR JOSEPH opiera się na fitoterapii klinicznej, w 100% organicznym składzie i dużej koncentracji ekstraktów.

Refleksologia twarzy, podobnie jak refleksologia stóp, nie jest wyłącznie relaksującym zabiegiem, ale także zabiegiem wspomagającym doprowadzenie organizmu do równowagi biologicznej. 

Prawidłowe nawilżenie cery jest kluczowe dla jej odpowiedniego funkcjonowania. Więc jeśli odczuwasz nadmierne przesuszenie, łuszczenie bądź utratę blasku swojej cery pomimo codziennego nawilżania jej w warunkach domowych, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Stres? Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne? Palenie papierosów czy zła dieta? Zauważyłaś, że te czynniki negatywnie wpływają na wygląd Twojej cery? Jeśli chcesz, aby Twoja cera była promienna, o równym kolorycie, odzyskała młodzieńczy wygląd i świeżość, zabieg Pure Vitamin-C marki Selvert jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. 

5 lat mniej w 60 minut !!! To nie cuda, to efekt po jednym zabiegu infuzji tlenowej intraceuticals. Ten bezkonkurencyjny bestseller zajmuje pierwsze miejsce wśród zabiegów bankietowych w naszym gabinecie. Jeśli zostało Ci kilka godzin do imprezy, a Twoja skóra niekoniecznie wygląda „wyjściowo” to intraceuticals na pewno Ci pomoże.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search