Intraceuticals

Nie tylko my, ale i Wy pokochaliście intraceuticals. Największe sławy na całym świecie uwielbiają ten zabieg. Gwiazdy takie, jak Madonna, Cher, Naomi Campbell, Fergie… i wiele innych doceniło spektakularny efekt infuzji tlenowej i wpisało ją na listę swoich bestsellerów anty age.

5 lat mniej w 60 minut !!! To nie cuda, to efekt po jednym zabiegu infuzji tlenowej intraceuticals. Ten bezkonkurencyjny bestseller zajmuje pierwsze miejsce wśród zabiegów bankietowych w naszym gabinecie. Jeśli zostało Ci kilka godzin do imprezy, a Twoja skóra niekoniecznie wygląda „wyjściowo” to intraceuticals na pewno Ci pomoże.

Trądzik to nie tylko problem nastolatków, często obserwujemy go także u osób, które o wieku dojrzewania już dawno zapomniały. Podłoże może być różne: zaburzenia hormonalne, zła dieta, nieodpowiednia pielęgnacja, stres, zaburzenia trawienia, sport wyczynowy, polekowo czy uwarunkowania genetyczne. Na te wszystkie przyczyny mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie Intraceuticals Clarity.

Intraceuticals opulence Nierówny koloryt skóry i przebarwienia to również Twój problem? Przed wyjściem z domu musisz nakładać „tony” podkładu, aby ukryć te nieestetyczne plamy, a na myśl o słońcu dostajesz gęsiej skórki, bo wiesz, że tylko nasili ono Twój problem. Grupa naukowców intraceuticals stworzyła zabieg z myślą o osobach takich, jak Ty. Opulence to połączenie intensywnego zabiegu nawilżającego z kuracją przeciw przebarwieniom.

Zmarszczki mimiczne to zmora ludzi o bogatej, żywej mimice, którzy dużo się uśmiechają i wszystkie swoje emocje mają wypisane na twarzy. Aby się ich pozbyć nie musisz rezygnować z poczucia humoru i ekspresji wystarczy, że zafundujesz swojej skórze zabieg Atoxelene marki intraceuticals, który bezinwazyjnie wygładzi i wypełni Twoje zmarszczki, niczym botox.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search