Zabiegi białej kosmetyki

 

 

Poznaj nasze zabiegi 

 

Zabieg silnie odmładzający, ujędrniający i nawilżający. Formuła oparta jest na synergii bardzo ważnych i skutecznych składników kosmetologicznych:
- kwasu hialuronowego (wysoka, średnia i niska masa cząsteczkowa) – jędrność i nawilżenie,
- Witaminy B3 (niacynamid) – antyoksydacja, redukcja przebarwień,
- PrimalHyal Gold – opatentowany ultrawypełniacz, pochodna kwasu hialuronowego docierająca do głębszych warstw skóry. Daje efekt natychmiastowego wypełnienia.

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? Na oderwanie od rzeczywistości? Chcesz zanurzyć się w cudownych zapachach? Chcesz, by Twoja skóra po zabiegu była napięta, rozświetlona i wypoczęta? Mamy dla Ciebie taki zabieg!

Jeśli masz suchą szorstką skórę, to mamy coś co ugasi jej pragnienie.  Ekskluzywny, nawilżająco-odmładzający rytuał stworzony w celu nawodnienia każdego typu skóry. Po 1 zabiegu uzyskuje się wzrost nawilżenia o 71%, spłycenie zmarszczek oraz poprawę napięcia i elastyczności skóry. Aby natychmiastowo przywrócić skórze ochronę i optymalne nawilżenie.

Nasz najbardziej ekskluzywny zabieg. Elegancki i stylowy rytuał Sekrety Sothys jest połączeniem, nowoczesnych i skutecznych składników pielęgnacyjnych i niezapomnianych przeżyć, przywracających radość życia. 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search