Sothys

Nowoczesne kosmetyki Sothys bazują na połączeniu tradycyjnych koncepcji pielęgnacji urody z nowatorskim podejściem do SPA. Ten francuski producent preparatów pielęgnacyjnych stworzył kompletną ofertę zabiegów dla gabinetów kosmetycznych i centrów urody, dostarczając im również nadzwyczajne środki. Wśród produktów znajdują się kremy, peelingi, toniki i szereg innych preparatów dedykowanych do zastosowania w pielęgnacji twarzy i ciała, jak też przy makijażu.

Kosmetyki Sothys tworzone są w oparciu o konkretną formułę. Dzięki temu powstają całe linie preparatów dedykowanych do konkretnego rodzaju rytuału. Serie umożliwiają między innymi pełne oczyszczenie, regularne złuszczanie, czy przeprowadzenie zabiegów odmładzających. Poszczególne komponenty stanowią część całości, umożliwiającej właściwe zadbanie o urodę.

Proponujemy w naszej ofercie produkty marki Sothys dedykowane do różnego typu skóry – mieszanej, suchej, tłustej, wrażliwej, itd. Ponadto są to linie produktów tworzone z myślą o odmiennych problemach skóry. Starannie dopracowane receptury, dostosowane do przeznaczenia formy aplikacji i przyjemna konsystencja zapewniają użytkownikom satysfakcję ze stosowania. Przemieniają zwykłe czynności w rytuały SPA.

 

Poznaj zabiegi Sothys

 

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? Na oderwanie od rzeczywistości? Chcesz zanurzyć się w cudownych zapachach? Chcesz, by Twoja skóra po zabiegu była napięta, rozświetlona i wypoczęta? Mamy dla Ciebie taki zabieg!

Nasz najbardziej ekskluzywny zabieg. Elegancki i stylowy rytuał Sekrety Sothys jest połączeniem, nowoczesnych i skutecznych składników pielęgnacyjnych i niezapomnianych przeżyć, przywracających radość życia. 

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search