Refleksologia

Refleksologia jest nauką o refleksach znajdujących się zarówno w stopach jak i dłoniach. To one mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, a także organami i częściami ciała. Ta nadzwyczajna metoda masażu wykonywana jest głównie kciukiem. Polega na tym, że „chodzi” się kciukiem i innymi palcami w kolejności: miejsce zdrowe - miejsce chore - miejsce zdrowe. Bardzo ważne jest utrzymanie stałej intensywności nacisku. W przypadku miejsc zdrowych osoba poddająca się zabiegowi nie będzie odczuwała żadnych dolegliwości. Sytuacja zmieni się, gdy organizm wskaże jakiś problem.

Refleksologia – dla kogo?

Refleksologia jest zalecana osobom, które:

  • są narażone na ciągły stres;

  • cierpią na utratę energii;

  • odczuwają bóle np. stawów;

  • cechuje obniżona odporność;

  • borykają się z chorobami przewlekłymi;

To oczywiście nie wszystkie zalecenia. W naszym gabinecie prowadzona jest refleksologia zarówno stóp jak i twarzy. Każdy z tych zabiegów ma swoje zadania wpływające na ogólną poprawę samopoczucia jak i stanu zdrowia także tego psychicznego.

Refleksologia twarzy, podobnie jak refleksologia stóp, nie jest wyłącznie relaksującym zabiegiem, ale także zabiegiem wspomagającym doprowadzenie organizmu do równowagi biologicznej. 

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search