Mikrodermabrazja

Jeśli borykasz się z problemem suchej lub tłustej skóry, różnego rodzaju przebarwieniami, bliznami, rozstępami, czy też rozszerzonymi porami to zabieg mikrodermabrazji jest właśnie dla Ciebie! Co więcej, poradzi on sobie również ze znienawidzonymi oznakami starzenia jakimi są zmarszczki. Wystarczy, że przyjdziesz do nas na tzw rozmowę kwalifikacyjną. Podczas jej trwania nasz specjalista oceni kondycję skóry i zaproponuje etapy regeneracji.

Mikrodermabrazja korundowa

W naszym gabinecie możesz poddać się zabiegowi mikrodermabrazji korundowej. Na samym początku zaznaczamy, że nie jest to zabieg bolesny! Możemy go wykonać na każdym typie skóry, poza naczynkową. Podczas trwania kuracji Twój naskórek zostanie złuszczony przy pomocy urządzenia wyposażonego w głowicę, na której znajdują się kryształki wodorotlenku glinu. Warto zaznaczyć, że przed wykonaniem zabiegu nie należy wykonywać inwazyjnych peelingow. Po wykonaniu mikrodermabrazji skóra może być lekko podrażniona. Nie jest to jednak objaw długotrwały. Powinien zniknąć po kilku godzinach. Od klientów wymagamy jedynie by prawidłowo zadbali o swoją skórę. Podpowiemy jakie nawilżenie będzie dla niej odpowiednie i czego powinni unikać.

Efekty mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, po którego wykonaniu od razu widać efekty. Zaznaczamy jednak, że dla pełnej regeneracji skóry i zlikwidowania problemu potrzebna jest pełna kuracja. Po jej wykonaniu skóra stanie się bardziej elastyczna, jędrna i co bardzo istotne zminimalizowana zostanie widoczność oznak upływającego czasu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Mimo, iż mikrodermabrazja jest zabiegiem bardzo bezpiecznym to nie zawsze możemy ją wykonać. Wyróżniamy kilka przeciwwskazań, do których należą: skóra naczynkowa, toczona walka z trądzikiem, choroby skóry, a także otwarte rany lub brodawki. Na zabieg zapraszamy po uporaniu się z tymi problemami, w czym zresztą chętnie pomożemy!

Polecamy też zabiegi wyszczuplające i ujędrniające w naszym salonie.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search