Pielęgnacja twarzy

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Sothys i Team dr. Joseph

Intraceuticals

Diego dalla pallma

Selvert Thermal

Zabiegi na okolice oczu

Zabiegi podstawowe

Infini

Genesis

Icoone

Laser frakcyjny Emerge

Peelingi chemiczne

Termoliza

Elektrokoagulacja

Fale radiowe

Roller, Nanopen

Mikrodermabrazja

Terapia światłem LED

IPL

Fala akustyczna Storz

Geneo

 

Podstawowe zabiegi na twarz

Interesują Cię zabiegi na twarz w mieście Kalisz? W naszym salonie skorzystasz z bogatej oferty rozwiązań, które mają za zadanie w sposób profesjonalny zadbać o Twoją cerę. W ramach podstawowych zabiegów przygotowaliśmy profesjonalną pomoc dla skóry naczyniowej lub przesuszonej. Ze względu na ciągłe narażanie cery na negatywne działanie czynników zewnętrznych w tym toksyn wykonujemy czynności nie tylko rozświetlające twarz, ale również o działaniu odtruwającym czy też uzupełnione o komórki macierzyste.

 

Wybierz profesjonalne rozwiązania

Pojęcie pielęgnacja twarzy w naszym salonie w mieście Kalisz nabiera zupełnie nowego znaczenia. W naszej pracy bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania klientów, dlatego też oferujemy tak wiele usług. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania takie jak elektroporacja, fale radiowe, elektrokoagulacja, termoliza czy mikrodermabrazja. Za każdym razem rodzaj zabiegu dopasowujemy do rodzaju problemu i oczekiwanych rezultatów.

 

Skorzystaj z autorskich rozwiązań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy zespołem niezwykle elastycznym. Swoją pracę dopasowujemy do indywidualnej sytuacji każdego klienta tak, aby efekt był spektakularny bez względu na to, czy interesuje Cię oczyszczanie twarzy w mieście Kalisz, czy znaczna redukcja zmarszczek. Stworzyliśmy autorskie programy, które w innowacyjny sposób wykorzystują dostępne technologie pozwalające na osiągnięcie maksymalnych efektu w najkrótszym możliwym czasie.

 

Polecamy zabiegi na trądzik. Zobacz!

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search