Nasz zespół

Nasza kosmetyczna „Familia”

Jak w rodzinie to przenikanie się i wzajemne uzupełnianie różnorodnych temperamentów, pełnych wyobraźni i polotu, które łączy wspólna pasja i fascynacja zawodem. Dzięki temu nakręcamy się do tworzenia rzeczy pięknych, wielkich, nowych a wszystko po to, by zadbać o Ciebie jak najlepiej, z troską i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy specjalistami w pełnym tego słowa znaczeniu!!!

Drużyna A

Katarzyna Nowacka

Katarzyna Nowacka

Kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, od roku 2000 prowadzi nasz gabinet. Absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu, absolwentka Collegium Cosmeticum I i II edycji, renomowanej szkoły dla doświadczonego grona kosmetycznego w Polsce. Członek Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka, Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania. Posiada wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseropterapii, dietetyki, mikroodżywiania, psychologii, wizażu etc. 

więcej...

Aneta Byra

Aneta Byra

Kosmetyczka dyplomowana

Absolwentka Szkoły Kosmetycznej w Poznaniu. Pasjonuje się pielęgnacją twarzy i ciała i tym właśnie zajmuje się w naszym gabinecie. Posiada liczne szkolenia z zakresu złuszczań chemicznych, mikroodżywiania, zabiegów instytutowych i poprawiających wygląd oraz nastój. Ceni sobie w życiu harmonię i pozytywne nastawienie. Jest miłośniczką zdrowego odżywiania, lubi aktywny wypoczynek, kino, a także muzykę na żywo oraz czytanie książek, interesuje się psychologią.

więcej...

Karolina Janiak

Karolina Janiak

mgr kosmetologii

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 12 lat pracuje w zawodzie, w tym już 10 lat u boku Kasi.

Praca to jej hobby. Jej specjalizacją są zabiegi z dziedziny kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy, laseroterapii (IPL, laser frakcyjny EMERGE) oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Jest ekspertem w dziedzinie podologii, „kocha trudne stopy”, a odciski znikają na sam jej widok. W gabinecie zajmuje się małą chirurgią, czyli usuwaniem brodawek, włókniaków, punktów rubinowych, a także zamykaniem naczyń i usuwaniem owłosienia metodą elektroepilacji.

więcej... 

 

Katarzyna Katarzyniak

Katarzyna Katarzyniak

Kosmetyczka dyplomowana

Ukończyła Studium Finansów, ale jej pasją stały się paznokcie. W naszym gabinecie wykonuje manicure, pedicure oraz przedłużanie paznokci metodą żelową, akrylową, tytanową. Zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp. Posiada liczne szkolenia z tego zakresu i równie dużo dyplomów w temacie zdobnictwa. Największą przyjemność sprawia jej zabawa rysunkami na paznokciach. Potrafi przelać na paznokcie niemalże wszystko, tworząc miniaturowe dzieła sztuki. Prywatnie uwielbia czytać, gotować i spędzać czas z rodziną.

więcej...

Hanna Leroch

Hanna Leroch

Refleksolog

 

Od ponad sześciu lat jestem zafascynowana REFLEKSOLOGIĄ, holistycznym podejściem do człowieka jako do całości, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha.  Interesuję się  zdrowym stylem życia, jedzeniem, które odżywia, daje energię i  nie szkodzi, staram się być inspiracją do zmiany nawyków, które mogę szkodzić zdrowiu. Moja przygoda z Refleksologią rozpoczęła się od serii zabiegów na własnych stopach…

więcej...

mgr Magdalena Szulc

mgr Magdalena Szulc

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, absolwentka AWF w Poznaniu. Specjalista z zakresu: Aktywność fizyczna dla kobiet w ciąży, masaże klasyczne, lecznicze i specjalistyczne. Praktyka w pracy z ciężarnymi. W naszym gabinecie zajmuje się masażami klasycznymi, antycellulitowymi bańką chińską oraz poradami dla przyszłych mam, dobierając im właściwe ćwiczenia w ciąży i po porodzie. Jej pasja to ruch . Wygląda delikatnie, ale uwaga pozory mylą :) w małym ciele mnóstwo siły i energii :)

więcej...

Katarzyna Michalska

Katarzyna Michalska

linergistka

Współpracuje z naszym gabinetem od wielu lat. Zaraz po ukończeniu szkoły kosmetycznej w 1998r, w Poznaniu Kasia otrzymała dyplom uprawniający ją do wykonywania makijażu permanentnego i od razu stała się jedną z najlepszych linergistek w tym kraju. Dzięki niezwykłym umiejętnościom manualnym oraz wprawnemu oku i ogromnemu poczuciu estetyki uczyniła z makijażu permanentnego sztukę ozdabiania i korekty defektów urodowych, zachowując tym samym poczucie naturalności a o to najtrudniej w tej dziedzinie. 

więcej...

Dr Agata Wojdalska Śledzińska

Specjalista neurolog, lekarz medycyny estetycznej

Pani doktor, jak mało kto, w końcu neurolog :), dokładnie wie jak, gdzie i komu najlepiej podać botox :). Jej pasją oprócz leczenia pacjentów stała się dziedzina zabiegów estetycznych, bowiem odkryła w nich ogromne możliwości korygowania defektów i poprawiania urody. Jest zdecydowaną zwolenniczką naturalnego wyglądu, pracuje tak, aby dodać i uwypuklić zalety, ale nie przerysować, co jest nasza wspólną misją. W naszym gabinecie zajmuje się zabiegami botoxu z uwzględnieniem korekty zmarszczek lwich, kurzych łapek, zmarszczek palacza, króliczych, szyi etc, leczeniem nadpotliwości , kurczu powiek, leczeniem migren, wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego oraz lipolizą iniekcyją w obrębie lokalnego otłuszczenia kolan, ud ,podbródka itd. 

więcej...

Irena Nowacka

Irena Nowacka

mgr psychologii

Psycholog dyplomowany, praktyk NLP, psychoterapeuta systemowy, od 1998 roku prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną: indywidualną, małżeńską i rodzinną.
Specjalista z zakresu: zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe, zaburzenia osobowości, relacji i komunikacji w rodzinie, funkcjonowania w sytuacjach stresu, traum życiowych, straty.
 
Agnieszka Kowalewska

Agnieszka Kowalewska

mgr psychologii

 

Psycholog, który służy swoją wiedzą i doświadczeniem osobom potrzebującym wsparcia w trudnych sytuacjach, chcących lepiej poznać siebie, zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z innymi. Pracuję w podejściu integracyjnym łączącym różne nurty i metody psychoterapeutyczne wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom osoby zgłaszającej się do gabinetu.

więcej...

Kosmetyczka dyplomowana

Recepcjonistka

Nasz mózg głównodowodzący :) centrum wszelkiej informacji :) Zajmuje się organizowaniem naszej pracy i dużą pieczołowitością dba o wizyty klientek. Udzieli wyczerpującej informacji o całej ofercie gabinetu, wykazując się przy tym olbrzymią wiedzą o kosmetykach i produktach pielęgnacyjnych .Zawsze wesoła, pogodna obdarzy uśmiechem nawet w najbardziej pochmurny i szary dzień. Mistrzyni kawy firmowej i herbatek tematycznych.

więcej...

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search