Nasz zespół

Nasza kosmetyczna „Familia”

Jak w rodzinie to przenikanie się i wzajemne uzupełnianie różnorodnych temperamentów, pełnych wyobraźni i polotu, które łączy wspólna pasja i fascynacja zawodem. Dzięki temu nakręcamy się do tworzenia rzeczy pięknych, wielkich, nowych a wszystko po to, by zadbać o Ciebie jak najlepiej, z troską i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy specjalistami w pełnym tego słowa znaczeniu!!!

Drużyna A

Katarzyna Nowacka

Katarzyna Nowacka

Kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, od roku 2000 prowadzi nasz gabinet. Absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu, absolwentka Collegium Cosmeticum I i II edycji, renomowanej szkoły dla doświadczonego grona kosmetycznego w Polsce. Członek Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka, Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania. Posiada wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseropterapii, dietetyki, mikroodżywiania, psychologii, wizażu etc. 

więcej...

Aneta Byra

Aneta Byra

Kosmetolog

Absolwentka Szkoły Kosmetycznej w Poznaniu. Pasjonuje się pielęgnacją twarzy i ciała i tym właśnie zajmuje się w naszym gabinecie. Posiada liczne szkolenia z zakresu złuszczań chemicznych, mikroodżywiania, zabiegów instytutowych i poprawiających wygląd oraz nastój. Ceni sobie w życiu harmonię i pozytywne nastawienie. Jest miłośniczką zdrowego odżywiania, lubi aktywny wypoczynek, kino, a także muzykę na żywo oraz czytanie książek, interesuje się psychologią.

więcej...

Karolina Janiak

Karolina Janiak

Kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 12 lat pracuje w zawodzie, w tym już 10 lat u boku Kasi.

Praca to jej hobby. Jej specjalizacją są zabiegi z dziedziny kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy, laseroterapii (IPL, laser frakcyjny EMERGE) oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Jest ekspertem w dziedzinie podologii, „kocha trudne stopy”, a odciski znikają na sam jej widok. W gabinecie zajmuje się małą chirurgią, czyli usuwaniem brodawek, włókniaków, punktów rubinowych, a także zamykaniem naczyń i usuwaniem owłosienia metodą elektroepilacji.

więcej... 

 

Katarzyna Katarzyniak

Katarzyna Katarzyniak

Kosmetolog

Ukończyła Studium Finansów, ale jej pasją stały się paznokcie. W naszym gabinecie wykonuje manicure, pedicure oraz przedłużanie paznokci metodą żelową, akrylową, tytanową. Zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp. Posiada liczne szkolenia z tego zakresu i równie dużo dyplomów w temacie zdobnictwa. Największą przyjemność sprawia jej zabawa rysunkami na paznokciach. Potrafi przelać na paznokcie niemalże wszystko, tworząc miniaturowe dzieła sztuki. Prywatnie uwielbia czytać, gotować i spędzać czas z rodziną.

więcej...

Hanna Leroch

Hanna Leroch

Refleksolog

 

Od ponad sześciu lat jestem zafascynowana REFLEKSOLOGIĄ, holistycznym podejściem do człowieka jako do całości, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha.  Interesuję się  zdrowym stylem życia, jedzeniem, które odżywia, daje energię i  nie szkodzi, staram się być inspiracją do zmiany nawyków, które mogę szkodzić zdrowiu. Moja przygoda z Refleksologią rozpoczęła się od serii zabiegów na własnych stopach…

więcej...

Magdalena Szulc

Magdalena Szulc

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, absolwentka AWF w Poznaniu. Specjalista z zakresu: Aktywność fizyczna dla kobiet w ciąży, masaże klasyczne, lecznicze i specjalistyczne. Praktyka w pracy z ciężarnymi. W naszym gabinecie zajmuje się masażami klasycznymi, antycellulitowymi bańką chińską oraz poradami dla przyszłych mam, dobierając im właściwe ćwiczenia w ciąży i po porodzie. Jej pasja to ruch . Wygląda delikatnie, ale uwaga pozory mylą :) w małym ciele mnóstwo siły i energii :)

więcej...

Katarzyna Michalska

Katarzyna Michalska

linergistka

Współpracuje z naszym gabinetem od wielu lat. Zaraz po ukończeniu szkoły kosmetycznej w 1998r, w Poznaniu Kasia otrzymała dyplom uprawniający ją do wykonywania makijażu permanentnego i od razu stała się jedną z najlepszych linergistek w tym kraju. Dzięki niezwykłym umiejętnościom manualnym oraz wprawnemu oku i ogromnemu poczuciu estetyki uczyniła z makijażu permanentnego sztukę ozdabiania i korekty defektów urodowych, zachowując tym samym poczucie naturalności a o to najtrudniej w tej dziedzinie. 

więcej...

Agata Wojdalska Śledzińska

Specjalista neurolog, lekarz medycyny estetycznej

Pani doktor, jak mało kto, w końcu neurolog :), dokładnie wie jak, gdzie i komu najlepiej podać botox :). Jej pasją oprócz leczenia pacjentów stała się dziedzina zabiegów estetycznych, bowiem odkryła w nich ogromne możliwości korygowania defektów i poprawiania urody. Jest zdecydowaną zwolenniczką naturalnego wyglądu, pracuje tak, aby dodać i uwypuklić zalety, ale nie przerysować, co jest nasza wspólną misją. W naszym gabinecie zajmuje się zabiegami botoxu z uwzględnieniem korekty zmarszczek lwich, kurzych łapek, zmarszczek palacza, króliczych, szyi etc, leczeniem nadpotliwości , kurczu powiek, leczeniem migren, wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego oraz lipolizą iniekcyją w obrębie lokalnego otłuszczenia kolan, ud ,podbródka itd. 

więcej...

Małgorzata Pawlak

Małgorzata Pawlak

Recepcjonistka

Nasz mózg głównodowodzący :) centrum wszelkiej informacji :) Zajmuje się organizowaniem naszej pracy i dużą pieczołowitością dba o wizyty klientek. Udzieli wyczerpującej informacji o całej ofercie gabinetu, wykazując się przy tym olbrzymią wiedzą o kosmetykach i produktach pielęgnacyjnych .Zawsze wesoła, pogodna obdarzy uśmiechem nawet w najbardziej pochmurny i szary dzień. Mistrzyni kawy firmowej i herbatek tematycznych.

więcej...

Agnieszka Kowalewska

Agnieszka Kowalewska

mgr psychologii

 

Psycholog, który służy swoją wiedzą i doświadczeniem osobom potrzebującym wsparcia w trudnych sytuacjach, chcących lepiej poznać siebie, zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z innymi. Pracuję w podejściu integracyjnym łączącym różne nurty i metody psychoterapeutyczne wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom osoby zgłaszającej się do gabinetu.

więcej...

Irena Nowacka

Irena Nowacka

mgr psychologii

Psycholog dyplomowany, praktyk NLP, psychoterapeuta systemowy, od 1998 roku prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną: indywidualną, małżeńską i rodzinną.
Specjalista z zakresu: zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe, zaburzenia osobowości, relacji i komunikacji w rodzinie, funkcjonowania w sytuacjach stresu, traum życiowych, straty.
 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search