Katarzyna Nowacka

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz Collegium Cosmeticum I i II edycji - prywatne podyplomowe). Od 2000 r. wraz z zespołem prowadzi własny gabinet kosmetologiczny w Kaliszu.

Od początku celem i wielką pasją Kasi jest zapewnianie Klientom usług najwyższej jakości, poprzez holistyczne podejście do ich potrzeb. To efekt fascynacji procesami zachodzącymi na poziomie tkanki i pojedynczej komórki oraz stałego, systematycznego pogłębiania wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Pasjonuje ją patofizjologia człowieka. W pracy wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, dietetyki, mikroodżywiania, kuracji probiotycznych, diabetologii, psychologii etc.

Ma zaszczyt piastować funkcję wiceprezeski Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka, jest również członkinią Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania.

Ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe i zdobyta wiedza pozwalają jej prowadzić działalność wykładową i edukacyjną: zarówno podczas cyklicznych warsztatów w salonie, jak i w gabinetach kosmetycznych w całej Polsce. Szkoli także pracowników branży kosmetycznej - jako wykładowca LNE oraz podczas wykładów Naukowych Sympozjów Stowarzyszenia Przyjaznej Kosmetyki. Jest autorką eksperckich artykułów w prasie branżowej oraz w popularnej prasie kobiecej.

Motto Kasi brzmi: "Leczenie objawów nie może przesłonić Ci poszukiwania ich przyczyny. W przeciwnym razie kuracja nie przyniesie zamierzonego efektu". Hobby to fascynacja zawodem, zdobywaniem wiedzy oraz podróże.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search