Pielęgnacja twarzy

" Podwójna moc witaminy C " to prawdziwa bomba antyoksydacyjna. Jest to zabieg wielokierunkowy, działający na problemy niedostatecznego nawilżenia i przyspieszonego starzenia się skóry, włączając fotostarzenie. Na pewno znasz dobroczynne działanie wit C, zwanej witaminą młodości. Jej silne działanie przeciwstarzeniowe w tym przypadku potęgujemy przez zastosowanie tej substancji w formie liposomanej, przenikającej głęboko, tłuszczowej, co dodatkowo zapobiega wysuszeniu. Ze względu na zastosowanie płatów, nasączonych również liposomalną wit C, jest to zabieg dedykowany delikatnej skórze okolic oczu, dzięki efektom rozjaśnienia sińców, poprawie i wygładzeniu zmarszczek oraz liftingowi powieki dolnej i górnej.

W mojej pracy codziennie obcuję ze skórą potrzebującą ukojenia. Zaburzony płaszcz lipidowy, niedostateczne nawilżenie i dotlenienie, szarość i " brak życia" wypisane na zmęczonych twarzach. Wszystko to skłoniło mnie do opracowania takiej formuły zabiegu, aby znaleźć rozwiązanie na większość z tych problemów. Chciałam połączyć podczas jednej sesji maksymalne odświeżenie, nawilżenie i odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Udało się! 100% zadowolonych klientów :)

Lubisz świeże owocowe zabiegi latem, a rozgrzewające otulające zimą? Mamy coś dla Ciebie!!! Marka Sothys stworzyła niespotykany koncept zabiegi sezonowe, które zmieniają się 2x w roku. W tym sezonie gruszka i migdały rozbudzą Twoje zmysły.

5 lat mniej w 60 minut !!! To nie cuda, to efekt po jednym zabiegu infuzji tlenowej intraceuticals. Ten bezkonkurencyjny bestseller zajmuje pierwsze miejsce wśród zabiegów bankietowych w naszym gabinecie. Jeśli zostało Ci kilka godzin do imprezy, a Twoja skóra niekoniecznie wygląda „wyjściowo” to intraceuticals na pewno Ci pomoże.

Każdego dnia pędzimy, pracujemy więcej i dłużej. Codzienne obowiązki, brak czasu dla siebie powoduje, że kiedy zatrzymamy się na chwilę przed lustrem dopiero wtedy widzimy, że nasza skóra błaga o ratunek… Nie pozwól na to, aby przegapić ten moment. Reaguj kiedy tylko zaniepokoi Cię wygląd Twojej skóry. To doskonały 3 fazowy zabieg szokowy, z dużą koncentracją składników aktywnych.

Wielu z nas odczuwa zmiany nastroju ze względu na pogodę, spadek ciśnienia jak i zmiany pór roku. Nasza skóra, również się zmienia w związku z tym i o każdej porze roku potrzebuje czegoś innego. Hidemi Marimosa znakomita japońska masażystka stworzyła serię masaży, które zmieniają się w raz ze zmianą pór roku, tak aby zaspokoić potrzeby skóry w danym okresie.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search