Pielęgnacja twarzy

Zabieg perfection Diego dalla palma

Każdego dnia pędzimy, pracujemy więcej i dłużej. Codzienne obowiązki, brak czasu dla siebie powoduje, że kiedy zatrzymamy się na chwilę przed lustrem dopiero wtedy widzimy, że nasza skóra błaga o ratunek… Nie pozwól na to, aby przegapić ten moment. Reaguj kiedy tylko zaniepokoi Cię wygląd Twojej skóry. To doskonały 3 fazowy zabieg szokowy, z dużą koncentracją składników aktywnych.

Zabieg zwalcza oznaki zmęczenia, foto-starzenia i stresu. Redukuje podrażnienia, poprawia układ odpornościowy oraz regeneruje zniszczoną skórę poprzez skoncentrowanie witamin, wyciągów roślinnych i substancji aktywnych. Dzięki takiemu połączeniu zaraz po zabiegu Perfection Diego dalla palma czujesz się tak świeżo, jakby ubyło Ci 5 lat. Składniki terapii wchłaniają się, jak w gąbkę :) W dotyku twarz jest gładka, nawilżona, o zdrowym kolorycie. Warto wspomnieć o interesującym masażu twarzy, szyi, karku, dekoltu i ramion, który w trakcie zabiegu przynosi ulgę dla spiętych mięśni, niesamowicie relaksuje i pozwala zapomnieć Ci o zmęczeniu całego dnia.

Dla kogo:

Dla skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, bez napięcia. Zabieg Perfection z astaksantyną, biotyną i witamina C to doskonałe połączenie składników, szybkie i skuteczne rozwiązanie na ratunek dla Ciebie. Dedykowany dla osób w każdym wieku, jako profilaktyka lub rozwiązanie dla przedwczesnego starzenia oraz na widoczne niedoskonałości i defekty utrwalone.

Efekty zabiegu:

Zabieg powoduje, że skóra staje się jędrna, promienna, zrewitalizowana, świeża i gładka. Po wykonanej serii zdecydowanie poprawia się jej kondycja.

Czas trwania: 40 min.

Częstotliwość: 1 zabieg co 10 dni.

Pielęgnacja domowa:

Trzy rodzaje serum z Astaksantyną ( wyciąd z alg ), biotyną i wit. C to szokowa terapia 30 - dniowa, która przynosi rewelacyjne efekty. Nie zapominaj o właściwej pielęgnacji zmywającej i tu na uwagę zasługuje linia cell detoxium oraz wchodzący w jej skład peeling dotleniający. Tak przygotowana skóra lepiej przyjmie drogocenne składniki każdego z serum. Oczywiście dopasujemy również właściwy dla Ciebie krem Diego dalla palma tak, żeby uczynić kurację w domu bardziej kompleksową.

 

 

 

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search