Pielęgnacja ciała

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych ciała

 

Zabiegi antycellulitowe

Zabiegi na biust

Zabiegi na rozstępy

Karboksyterapia

Fale radiowe

Masaż endermologiczny

Elektrostymulacja

Depilacja laserowa

Fala akustyczna

Ultradźwięki

Radiofrekwencja mikroigłowa

Depilacja woskiem

 

Zabiegi z zakresu pielęgnacji ciała

Szukasz salonu kosmetycznego, który oferuje wiele zabiegów z dziedziny pielęgnacja ciała w mieście Kalisz? W takim razie poznaj ofertę naszych profesjonalnych gabinetów zajmujących się kompleksowym dbaniem o wygląd sylwetki. Do wielu niedoskonałości skóry należy podejść bowiem kompleksowo tak, aby uzyskane efekty były nie tylko zadowalające, ale również maksymalnie trwałe. W naszym salonie kosmetycznym uzyskasz profesjonalną wiedzę z zakresu pielęgnacji danej partii ciała w warunkach domowych tak, aby cieszyć się pięknym całej pozbawionym niedoskonałości, jak najdłużej.

 

Ujędrnianie i odchudzanie

W naszym salonie kosmetycznym oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu ujędrniania oraz redukcji tkanki tłuszczowej na wybranych partiach. W naszych gabinetach w sposób profesjonalny podejmiesz walkę z cellulitem, ujędrnisz biust lub pozbędziesz się rozstępów. W zależności od stanu skóry oraz oczekiwanych rezultatów dobierana jest metoda skupiająca się na jak najszybszym otrzymaniem zamierzonego efektu. Możesz korzystać z zabiegów opierających się falach radiowych, ultradźwiękach, a nawet dwutlenku węgla.

 

Depilacja laserowa i woskiem

Czym różni się depilacja laserowa od tej wykonywanej woskiem? Przede wszystkim sposobem redukcji owłosienia oraz trwałością. W przypadku zabiegów wykonywanych woskiem efekt jest natychmiastowy oraz utrzymuje się do miesiąca, ale musi być regularnie powtarzany. Depilacja laserowa wymaga kilku powtórzeń, ale jest bezpieczna dla skóry i prowadzi do całkowitej redukcji zbędnego owłosienia.

 

Zobacz też manicure i hybrydy.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search