Pielęgnacja ciała

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych ciała

 

Zabiegi antycellulitowe

Zabiegi na biust

Zabiegi na rozstępy

Karboksyterapia

Fale radiowe

Icoone

Elektrostymulacja

Depilacja laserowa

Kriolipoliza

Ultradźwięki

Infini

Depilacja woskiem

 

Zabiegi z zakresu pielęgnacji ciała

Szukasz salonu kosmetycznego, który oferuje wiele zabiegów z dziedziny pielęgnacja ciała w mieście Kalisz? W takim razie poznaj ofertę naszych profesjonalnych gabinetów zajmujących się kompleksowym dbaniem o wygląd sylwetki. Do wielu niedoskonałości skóry należy podejść bowiem kompleksowo tak, aby uzyskane efekty były nie tylko zadowalające, ale również maksymalnie trwałe. W naszym salonie kosmetycznym uzyskasz profesjonalną wiedzę z zakresu pielęgnacji danej partii ciała w warunkach domowych tak, aby cieszyć się pięknym całej pozbawionym niedoskonałości, jak najdłużej.

 

Ujędrnianie i odchudzanie

W naszym salonie kosmetycznym oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu ujędrniania oraz redukcji tkanki tłuszczowej na wybranych partiach. W naszych gabinetach w sposób profesjonalny podejmiesz walkę z cellulitem, ujędrnisz biust lub pozbędziesz się rozstępów. W zależności od stanu skóry oraz oczekiwanych rezultatów dobierana jest metoda skupiająca się na jak najszybszym otrzymaniem zamierzonego efektu. Możesz korzystać z zabiegów opierających się falach radiowych, ultradźwiękach, a nawet dwutlenku węgla.

 

Depilacja laserowa i woskiem

Czym różni się depilacja laserowa od tej wykonywanej woskiem? Przede wszystkim sposobem redukcji owłosienia oraz trwałością. W przypadku zabiegów wykonywanych woskiem efekt jest natychmiastowy oraz utrzymuje się do miesiąca, ale musi być regularnie powtarzany. Depilacja laserowa wymaga kilku powtórzeń, ale jest bezpieczna dla skóry i prowadzi do całkowitej redukcji zbędnego owłosienia.

 

Zobacz też manicure i hybrydy.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search