Pielęgnacja dłoni

Pedicure dla Ciebie w naszej ofercie.

Happy Hands Diego Dalla Palma to zabieg odmładzający i rozjaśniający skórę dłoni.

Bardzo często zdarza się, że dbamy intensywnie o skórę na twarzy zapominając o pielęgnacji dłoni. Jest ona bardzo istotna, gdyż skóra rąk podobnie jak twarz wystawiona jest na działanie promieni słonecznych, które przyspieszają ich starzenie. Dodatkowo dłonie to w dzisiejszych czasach nasza wizytówka.

Po zabiegu Twoja skóra jest naprawdę "szczęśliwa"

P-shine to zabieg pielęgnacyjny znany w Kraju Kwitnącej Wiśni od 400 lat, arystokratki wcierały w paznokcie różne pasty aby nadać płytce blask i kolor różowej perły.

Zabieg polega na wcieraniu specjalnej pasty, która głęboko odżywia płytkę oraz naniesieniu na nią warstwy pudru, który zabezpiecza i zatrzymuje składniki zawarte w paście.

Zmień kolor dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz!

Chcesz się cieszyć długo nieskazitelnym manicurem, bez odprysków, a nie lubisz trwałych stylizacji, które mogą niszczyć Twoje paznokcie? Vinylux to coś dla Ciebie.

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia. Idealny dla osób, które cenią sobie zdrowy i estetyczny wygląd paznokci.

W naszym gabinecie pracujemy tylko i wyłącznie na produktach profesjonalnych, dzięki czemu nasze lakiery zachowują swój nieskazitelny wygląd nawet powyżej 7 dni. Narzędzia, które używamy podczas zabiegu są sterylizowane w autoklawie i otwierane w czasie zabiegu na oczach klienta.

Niezwykle odżywczy zabieg przeznaczony dla poprawy kondycji skóry i paznokci. Ceramidy, mocznik oraz fosfolipidy mleczne to wyjątkowo skuteczne składniki aktywne, które zapewnią skórze właściwą regenerację.

Zapach świeżo zerwanego bzu spowije Twoje dłonie wprawiając Cię w doskonały nastrój.

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na wzmocnienie paznokci. W preparacie znajduje się wiele cennych składników odżywczych - witaminy A, E, D3, B5 oraz wapń. W skład wchodzi tytan(konkretnie dwutlenek tytanu) i polimer akrylowy dzięki czemu paznokcie są trwałe. Dużym plusem tej metody jest nieinwazyjny sposób aplikacji oraz możliwość przedłużenia paznokcia za pomocą formy lub tipsa.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search