Pielęgnacja dłoni

Paznokcie żelowe - zabieg idealny dla każdego w mieście Kalisz

Żyjesz w ciągłym biegu, a chcesz perfekcyjnie się prezentować w każdej sytuacji? W takim razie paznokcie żelowe to zabieg stworzony z myślą o Tobie. Wystarczy jedna wizyta u kosmetyczki, aby cieszyć się nienagannie wyglądającymi dłońmi nawet przez kilka tygodni. Raz nałożone paznokcie żelowe wymagają jedynie uzupełnienia oraz nadania kształtu co mniej więcej 2-3 tygodnie. Przez ten czas nie musisz nic robić ze swoimi dłońmi poza normalną codzienną pielęgnacją. Zabieg zakańczany jest nałożeniem trwałego lakieru, który wybierasz sam, spośród 300 naszych propozycji.

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas

Paznokcie żelowe dedykowane są osobom, które nie mają czasu na co dzień dbać o idealny wygląd swoich dłoni. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom o łamliwych paznokciach, które chcą je dodatkowe zabezpieczyć od negatywnego działania czynników zewnętrznych.

Metoda dobierana do stanu płytki paznokcia

Jak w przypadku każdego zabiegu wykonywanego w naszym salonie kosmetycznym również przy usłudze paznokcie żelowych przeprowadzany jest wywiad i ocena płytki celem doboru najlepszej techniki wykonania. Zabieg ten może być bowiem wykonany na naturalnych paznokciach, tipsach, a nawet szablonie. W naszych gabinetach dbamy o sterylne warunki pracy, gdyż każdy z oferowanych zabiegów może być wykonywane zarówno w celach pielęgnacyjnych, jak i leczniczych.

 

Zobacz inne nasze zabiegi kosmetyczne.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search