Pielęgnacja twarzy

Zabieg sezonowy Sothys

Lubisz świeże owocowe zabiegi latem, a rozgrzewające otulające zimą? Mamy coś dla Ciebie!!!

Marka Sothys stworzyła niespotykany koncept pielęgnacyjny zainspirowany naturą i korzyściami z niej płynącymi - zabiegi sezonowe, które zmieniają się 2x w roku.

To nie tylko pielęgnacja skóry, to również podróż w głąb aromatów kojarzących się z daną porą roku, owocowych kolorów i smaków, z relaksem i pozytywnymi doznaniami.

Zabieg jesienno-zimowy wzbogacony jest koktajlem minerałów (cynk, wapń, magnez, miedź), który przyczynia się do zwiększenia ilości energii, niezbędnej dla obrony przed trudnymi warunkami środowiska.

Natomiast w zabiegu wiosenno-letnim charakterystycznym elementem jest koktajl witaminowy (witamina C, PP, prowitamina B5) – aktywujący procesy odbudowy, naprawy i ochrony przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Taka pielęgnacja pozostawia skórę zrewitalizowaną, odżywioną, wyglądającą młodo i promiennie.

W tym sezonie gruszka i migdały rozbudzą Twoje zmysły.

Dla kogo?

Zabieg dla każdego typu skóry, w każdym wieku. Jeśli potrzebujesz dotlenienia, nawilżenia i marzysz o głębokim relaksie w smakowitych aromatach, to jest to zabieg dla Ciebie.

Efekty zabiegu:

Po zabiegu skóra jest wygładzona dzięki innowacyjnemu peelingowi owocowemu. Serum dotlenia i rozświetla zmęczoną skórę, a maska algowa daje jej zastrzyk energii i witamin. Skóra jest świeża i promienna.

Czas trwania:

Czas trwania: 1h 15 min

Pielęgnacja domowa:

Dla potrzymania oraz uzyskania lepszych efektów zabiegu polecamy do stosowania w domu krem oraz serum odpowiednio dobrane do potrzeb skóry.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search