Pielęgnacja twarzy

Zabieg sezonowy Sothys

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? Na oderwanie od rzeczywistości? Chcesz zanurzyć się w cudownych zapachach? Chcesz, by Twoja skóra po zabiegu była napięta, rozświetlona i wypoczęta? Mamy dla Ciebie taki zabieg! Marka Sothys utworzyła niespotykany dotąd koncept pielęgnacji inspirowanej naturą, owocowymi wyciągami z całym wachlarzem ich bogactwa. Zabieg sezonowy Sothys daje nie tylko doskonałą możliwość pielęgnacji skóry, ale również oferuje nam wspaniałą podróż w głąb aromatów, które kojarzą się z daną pora roku podczas, której go robimy. Przepełniony wonią letnich owoców czy emanujący jesienno- korzenną nutą daje moc pozytywnych doznań. Zabieg jesienno- zimowy zawsze opiera się na koktajlu minerałów, który dostarcza nam moc energii do obrony przed trudnymi warunkami środowiska, z kolei kuracja wiosenno- letnia przepełniona jest koktajlem witaminowym, antyoksydantami wspomagającymi naszą odbudowę skóry po zimie, ochronę przed słońcem oraz regenerację i naprawę skóry po lecie.

Dla kogo?

Zabieg dla każdego typu skóry, w każdym wieku. Jeśli potrzebujesz dotlenienia, nawilżenia i marzysz o głębokim relaksie w smakowitych aromatach, to jest to zabieg dla Ciebie.

Efekty zabiegu:

Po zabiegu skóra jest wygładzona dzięki innowacyjnemu peelingowi owocowemu. Serum dotlenia i rozświetla zmęczoną skórę, a maska algowa daje jej zastrzyk energii i witamin. Skóra jest świeża i promienna.

Czas trwania:

Czas trwania: 1h 15 min

Pielęgnacja domowa:

Dla potrzymania oraz uzyskania lepszych efektów zabiegu polecamy do stosowania w domu krem oraz serum odpowiednio dobrane do potrzeb skóry.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search