Katarzyna Michalska

Współpracuje z naszym gabinetem od wielu lat. Zaraz po ukończeniu szkoły kosmetycznej w 1998r, w Poznaniu Kasia otrzymała dyplom uprawniający ją do wykonywania makijażu permanentnego i od razu stała się jedną z najlepszych linergistek w tym kraju.

Dzięki niezwykłym umiejętnościom manualnym oraz wprawnemu oku i ogromnemu poczuciu estetyki uczyniła z makijażu permanentnego sztukę ozdabiania i korekty defektów urodowych, zachowując tym samym poczucie naturalności a o to najtrudniej w tej dziedzinie. Pracuje różnymi metodami dostępnymi na rynku, według najnowszych trendów, ale wybór metody uzależnia od indywidualnych predyspozycji klienta, w myśl zasady " nie wszystko, co modne, jest odpowiednie dla każdego". Dzięki takiemu osobowemu podejściu jej prace wyróżnia naturalność, profesjonalne wykończenie i właściwy look zgodny z urodą danej twarzy. Dzięki temu zyskała rzeszę wiernych klientek, które cierpliwie czekają na termin wizyty, bo naprawdę warto :)

Swoją pasja zaraziła również siostrę i wspólnie tworzą zgrany duet, firmę pod nazwą " Dwie Siostry". Prywatnie to mama wspaniałej córki, lubiąca czytać książki, dobre kino i wypoczynek w ruchu :)

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search