Hanna Leroch

Hanna Leroch

 

Od ponad sześciu lat jestem zafascynowana REFLEKSOLOGIĄ, holistycznym podejściem do człowieka jako do całości, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha. Interesuję się zdrowym stylem życia, jedzeniem, które odżywia, daje energię i nie szkodzi, staram się być inspiracją do zmiany nawyków, które mogę szkodzić zdrowiu. Moja przygoda z Refleksologią rozpoczęła się od serii zabiegów na własnych stopach…

Ukończyłam cykl szkoleń i warsztatów w Polskim Instytucie Refleksologii założonym przez Wandę Budzanowską- Bratko uzyskując tytuł Refleksologa Dyplomowanego stóp, dłoni oraz twarzy i głowy.

Czerpię radość z pomocy innym w odzyskiwaniu radości życia i zdrowialaughing To moja pasja i siła napędowa do dalszej pracy. Cenię równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Kocham podróże, dają możliwość poznawania nowych smaków, inspiracji do dalszego życia!

Refleksologia to nauka o refleksach, które znajdują się w stopach, dłoniach i twarzy i mają bezpośrednie połączenie poprzez układ nerwowy ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. To metoda „chodzenia” kciukiem i palcami po tych refleksach.

W Polsce od 2005 roku zawód refleksolog wpisany jest do rejestru zawodów. Na stronie Polskiego Instytutu Refleksologii (http://refleksologia.com) można znaleźć certyfikowanych refleksologów. To profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy swoje umiejętności oraz wiedzę musieli potwierdzić cyklem szkoleń i zaliczeniem egzaminów. 

 

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search