Intraceuticals

Intraceuticals REJUVENATE - głębokie nawilżanie

5 lat mniej w 60 minut !!! To nie cuda, to efekt po jednym zabiegu infuzji tlenowej intraceuticals. Ten bezkonkurencyjny bestseller zajmuje pierwsze miejsce wśród zabiegów bankietowych w naszym gabinecie. Jeśli zostało Ci kilka godzin do imprezy, a Twoja skóra niekoniecznie wygląda „wyjściowo” to intraceuticals na pewno Ci pomoże.

Opracowana w Australii innowacyjna metoda wykorzystująca lecznicze działanie czystego tlenu, w połączeniu z kwasem hialuronowym o różnej wielkości cząsteczki natychmiast nawilża skórę na wszystkich jej poziomach. Co ważne, efekt zabiegu nie jest krótkotrwały, jeśli po infuzji tlenowej odpowiednio nawadniamy swój organizm, pijąc wodę regularnie, możemy się cieszyć dogłębnie nawilżoną i wygładzoną skórą przez wiele tygodni. Ważne, by zastosować w tym okresie pielęgnację intraceuticals, tworząc tym samym 3 poziomy nawodnienia i odżywienia twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg wykonujemy najpierw na połowie twarzy, a następnie dajemy klientce lusterko, by mogła zobaczyć, jak w kilka minut wygładziły się jej zmarszczki, a policzki i owal się uniósł.

Dla lepszego efektu tradycyjną wersję zabiegu intraceuticals rejuvenate możesz wzmocnić jednym z czterech boosterów:

- Rejuvenate + Przeciwutleniacz

- Rejuvenate + Witamina A

- Rejuvenate + Witamina C w trzech postaciach

- Rejuvenate + Kolagen

UWAŻAJ!!! Niestety na rynku pojawiło się wiele urządzeń, które naśladują infuzję tlenową intraceuticals, ale tak naprawdę skład preparatów oraz ilość stężonego tlenu w żaden sposób nie dorównuje naszemu zabiegowi. W gabinecie pracujemy na najwyższej jakości, oryginalnych produktach intraceuticals.

Dla kogo:

- dla osób w każdym wieku, których skóra potrzebuję dogłębnego nawilżenia,

- przed wielkim wyjściem. Natychmiastowy efekt „5 lat mniej”,

- dla palaczy, których skóra jest często permanentnie wysuszona od dymu nikotynowego i niedotleniona

- na zmarszczki. Już po jednym zabiegu drobne zmarszczki są całkowicie wygładzone, a linie mimiczne znacznie spłycone,

- dla każdego, kto chce w bezbolesny, nieinwazyjny sposób zatrzymać proces starzenia się, - przed zabiegami laserowymi. Zwiększa efektywność tych zabiegów oraz skraca czas rekonwalescencji po,

- po wypełnieniach kwasem hialuronowym i mezoterapii w celu podtrzymania efektu,

- przed ślubem czy sesją zdjęciową,

- dla naprawy skóry suchej, szorstkiej z nieszczelnym płaszczem lipidowym,

- dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd w niespełna godzinę, najlepiej w porze lunchu.

Efekt:

Już po jednym zabiegu drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra jest wygładzona, miękka i nawilżona. Intraceuticals rejuvenate wykonany, jako bankietowy przed imprezą znacznie zwiększa trwałość makijażu. Po serii (zestaw 6 zabiegów) efekt nawilżenia utrzymuje się nawet pół roku.

Czas trwania: 1h

Częstotliwość: Jako pojedynczy zabieg lub w serii 6 zabiegów raz w tygodniu.

Pielęgnacja domowa:

Aby długo cieszyć się efektami zabiegu do pielęgnacji domowej polecamy serum, żel nawadniający, żel pod oczy oraz krem nawilżający intraceuticals. Kupując zestaw 6 zabiegów kosmetyki do pielęgnacji domowej o wartości blisko 2000 zł,- dostajesz GRATIS.

 

 

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search