Medycyna estetyczna

Botoks

Botoks, jad kiełbasiany, toksyna botulinowa....brzmi mało zachęcająco, nawet trochę przeraża i kojarzy się, zupełnie błędnie, z nadmiernie " nadmuchanymi " ustami :) Tak naprawdę kiedy odkryto paraliżujące właściwości toksyny botulinowej zbadano, że zastosowanie jej właściwej ilości nie powoduje zagrożenia, wręcz przeciwnie daje nowe możliwości leczenia i ułatwia życie pacjentom z porażeniem i niekontrolowanym skurczem mięśni i nerwów, co pozwala im na przywrócenie właściwego wyrazu twarzy i mimiki. Lek ten zaczęto stosować u dzieci z tymi dolegliwościami, zupełnie bezpiecznie.

W poczuciu estetyki botoks daje rewelacyjne efekty walki z nadmierną, ekspresyjną mimiką i tworzącymi się przez to zmarszczkami, które dodają naszej twarzy lat. Dzięki toksynie możemy wyłagodzić ostre rysy, surowe spojrzenie i zrelaksować skórę. W czasie jej działania możemy pozwolić sobie na wykonanie innych zabiegów, które skorygują głębokość zagnieceń skóry i przez to wypłycają zmarszczki. Często po zaprzestaniu działania botoksu uzyskujemy ładne, rozprostowane czoło, jakby nasza mimika lekko " odzwyczaiła się " od nadmiernej ekspresji.

Zabieg botoksu w naszym gabinecie wykonywany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej ( dzięki temu wyeliminujesz powikłania ), z którym współpracujemy, we właściwych odstępach czasu jest zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i bardzo efektownym. Toksyna botulinowa stanowi świetne rozwiązanie problemu nadpotliwości.

Dla kogo :

w celu korekty:

- zmarszczek lwich,

- kurzych łapek,

- zmarszczek palacza,

- króliczych, szyi etc,

- leczenie nadpotliwości,

- kurczu powiek,

- leczenie migren.

 

Konsultację ustalamy dla Ciebie indywidualnie z panią doktor, która potwierdza potrzebę podania oraz dobiera najlepsze zastosowanie botoksu w danym przypadku.

Efekty zabiegu:

Efekt działania pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez ok. 4-6 miesięcy. 

Przeciwwskazania:

 - zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona),

- stosowanie następujących leków lub okres do 1 tygodnia od ich odstawienia: aminoglikozydy (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamy-cyna itp.),aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylamina (Cuprenil), cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina, linkomycyna, tetracyklina, polimyksyn,

- ciąża, okres laktacji.

Częstotliwość:

Efekt zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy, po tym okresie powinniśmy powtórzyć zabieg.

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search