Makijaż permanentny – Kalisz - wszystko co musisz wiedzieć

Szukasz miejsca, w którym wykonasz profesjonalny makijaż permanentny w Kaliszu? W takim razie odwiedź nasz salon kosmetyczny i umów się na fachową konsultację.

Profesjonalny makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla kobiet zapracowanych, które z braku czasu lub umiejętności nie wykonują tradycyjnego makijażu na co dzień, a chciałyby dobrze wyglądać.

Nie tylko w pracy, ale również podczas uprawiania sportu, pływania, plażowania lubimy być podkreślone. To często, w przypadku brwi, jedyny ratunek w takich schorzeniach, jak choroby tarczycy czy stany po chemioterapii, żeby zagęścić, albo zachować linię przerzedzonych oraz utraconych brwi.

 

W przypadku częstych infekcji opryszczkowych linia naszych ust staje się postrzępiona, nierówna i miejscowo wybledzona i możesz to wyrównać a nawet lekko powiększyć swoje usta właśnie makijażem permanentnym. Ta metoda świetnie się sprawdza również w przypadku mało gęstych rzęs, dodając im objętości, otwierając oko, poza tym daje możliwość perfekcyjnej kreski, co nie wiarygodnie ułatwia życie :)

 

Najważniejsze, co powinnaś wiedzieć o makijażu permanentnym:

- makijaż permanentny w naszym gabinecie w mieście Kalisz wykonuje Kasia Michalska, która współpracuje z nami od początku, zajmuje się makijażem permanentnym od 1998 r, jest specjalistą jedynym w swoim rodzaju. Olbrzymia wiedza, umiejętności, ogromne wyczucie i doświadczenie sprawiają, że jesteś na prawdę w dobrych rękach, w poczuciu pełnego bezpieczeństwa. - nasza specjalistka ustala kształt, kolor i technikę wykonania wraz z Tobą, uwzględniając Twój typ urody, dopasowując indywidualnie szczegóły usługi. Robi to poprzez wykonanie wstępnego rysunku, dopiero po pełnej akceptacji wykonuje makijaż.

- po zrobieniu makijażu jest on dość wyraźny, później skóra w naturalny sposób się wyłuszcza, makijaż blednie i dopiero po pełnym wygojeniu ok. 1 miesiąca osiąga właściwy kolor. Wtedy też, jeśli jest to konieczne wykonuje się ewentualne poprawki, które wliczone są w cenę, ale max do 3 miesięcy od wizyty.

- podczas gojenia należy natłuszczać skórę właściwymi preparatami, wskazanymi przez linergistkę.

- przez 3 tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny, solarium i należy unikać słońca.

- w przypadku makijażu ust osobom, u których występuje opryszczka, zalecane jest przyjmowanie 3 dni przed zabiegiem oraz przez 7-10 dni po tabletek HEVIRAN 400, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Bez takiego zabezpieczenia nie można wykonać usługi

- barwniki, które stosuje się do pigmentowania występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Charakteryzują się trwałością barwy, są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują podrażnień skóry. Zazwyczaj po 2-5 latach kolor zaczyna blednąć. Zależy to od koloru jaki został użyty, typu skóry, ekspozycji na słońce, głębokości pigmentacji, zabiegów kosmetycznych, jakim poddaje się osoba, u której wykonano makijaż. Z tego względu, po upływie tego okresu warto wykonać tzw. odświeżenie.

 

Wskazania do zabiegu:

- dla osób " szybko żyjących", nie umiejących się malować

- dla uprawiających sporty

- lubiących perfekcyjny wygląd

- po przebytych chorobach w wyniku, których tracimy włoski

- w celu skorygowania niedoskonałości kształtu, grubości, asymetrii

- w przypadku szpecących blizn pooperacyjnych i nie tylko

- po rekonstrukcji piersi w celu uzyskania naturalnie wyglądającej brodawki

 

Przeciwskazania:

- ciąża,

- choroba krwi (Hemofilia),

- czynna opryszczka,

- zaawansowana cukrzyca,

- łuszczyca (nie w każdym przypadku),

- choroby gałki ocznej, w tym jaskra

- podwyższona temperatura,

- wypełnienia ust (8 miesięcy przed zabiegiem),

- choroba nowotworowa,

- zakażenie wirusem HIV,

- sztuczne rzęsy

- odżywki wydłużające rzęsy, przyspieszające ich wzrost ( po ok 3-6 miesięcy po ostatnim użyciu można wykonać makijaż permanentny)

 

Czas wykonania: od 1h-1,5h

 

Cena:

Nowe:

- usta 800 PLN

- brwi 700 PLN

- kreski górne 600 PLN

- kreski dolne 300-400 PLN

 

Odświeżenie 50% ceny.

Jeśli makijaż wymaga poprawki. Wykonujemy ją bezpłatnie 1-2 miesięcy po zabiegu.

 

Co powiesz na paznokcie żelowe? Sprawdź nasza ofertę!

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search