Porady żywieniowe, mikroodżywianie dla przyszłych mam

Pamiętaj! Masz ogromny wpływ na potencjał zdrowotny swojego, jeszcze nie narodzonego dziecka. Właściwym odżywianiem i dobrze dobraną suplementacją jesteś w stanie zapewnić mu optymalny start zdrowotny i sprawić, że jego system odpornościowy rozwinie się w odpowiedni sposób i będzie przygotowany stawić czoła nowemu światu. Warto o to zadbać jeszcze przed zajściem w ciążę i na pół roku przed planowanym poczęciem dziecka wykonać Sobie i Swojemu partnerowi pakiet badań, aby ustalić Wasz potencjał zdrowotny wyjściowy. Dowiesz się tego wszystkiego podczas wizyty w naszym gabinecie z mikroodżywiania. Jest to niezmiernie ważne i może mieć olbrzymi wpływ na szybkie zajście w ciążę oraz na kondycję przyszłej Mamy, co z kolei przekłada się na to, co zaoferujesz Swojemu potomstwu.

Jeśli jesteś już w ciąży to nic straconego :) Dowiesz się od nas, o co trzeba zadbać w każdym trymestrze tego okresu, jakie badania należy zrobić, na które niedobory uważać, aby dziecko rozwijało się poprawnie, w jaki sposób możesz wpłynąć na rozwój inteligencji i upodobań potomka oraz jak uniknąć depresji okołoporodowej. Wszystko to osiągniesz w oparciu o właściwą dietę, wspomaganą dobrą i bezpieczna suplementacją.

Czy wiesz, że …. niedobór jodu podobnie, jak kwasu foliowego może wpłynąć w równym stopniu na pojawienie się wad płodu oraz zaburzenia funkcji tarczycy u maleństwa... Niedobór żelaza u Ciebie przełoży się na niedobór żelaza u dziecka, co bezpośrednio zahamuje prawidłowy wzrost i przybieranie masy ciała malucha.... Niedobór wit D3 będzie miał olbrzymi wpływ na dobre wiązanie wapnia i właściwe tworzenie się kośćca....Nadmiar cukru w diecie i folgowanie sobie ze słodyczami zagrzybi Twoje jelita, co zaburzy w nich równowagę flory bakteryjnej powodując nieprzyjemne wzdęcia dla Ciebie oraz nieprawidłowy skład w jelitach Twojego dziecka a ponad to przyczyni się do uczucia zgagi, wywołując refluks a w konsekwencji tak niebezpieczną cukrzycę ciążową.... Muzyka Mozarta brzmi we właściwej częstotliwości, która daje pozytywne uczucie spokoju i relaksu dla płodu, podobnie jak odpowiedni zestaw ćwiczeń czy medytacja i właściwe oddychanie :)….

To i wiele innych ważnych informacji możesz dowiedzieć się podczas porady w naszym gabinecie. Bądź świadomą, mądrą Mamą, która zbuduje w odpowiedni sposób potencjał zdrowotny Swojego Dziecka. Dla przyszłych, świadomych Mam i Ojców

Czas usługi : 1 h

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search