Aktualności

Ciało w dobrej formie po ciąży...Pewnie zastanawiasz się kiedy? I jakie zabiegi wybrać?

Ciało w dobrej formie po ciąży...Pewnie zastanawiasz się kiedy? I jakie zabiegi wybrać?

Każda z Nas wie, że po ciąży Nasze ciało zmienia się czy tego chcemy czy nie. Dlatego wychodzimy z gotowym rozwiązaniem na przeciw wszystkim niechcianym zmianom! Poniżej kilka zabiegów, które przy systematycznym stosowaniu, zdrowej diecie i aktywności fizycznej przyniosą spektakularne efekty, o których nawet Ci się nie śniło.

1. Zabieg endermologii ICOONE: Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko rozpocząć terapię uderzeniową po porodzie. Już po sześciu tygodniach można przystąpić do serii zabiegów masażu próżniowego ICOONE, aby ujędrnić skórę, zmniejszyć obwody o kilka cm oraz pozbyć się cellulitu, którego przybyło Nam podczas ciąży. Zalecamy wykonanie 10 zabiegów w serii po 2 w tygodniu, aby uzyskać najlepsze efekty (należy uwzglednić jednak pory karmienia dziecka lub też rozpocząć kurację już po zaprzestaniu).

2. Karboksyterapia: Podanie bezpośrednie dwutlenku węgla pod skórę za pomocą iniekcji. Brzmi srogo, ale za to efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Karboksyterapię możemy rozpocząć po połogu lub po zakończeniu karmienia piersią. Zabieg ten stosujemy w przypadku wielu problemów, zaczynając od zmniejszenia blizn po cesarskim cięciu a kończąc na niechcianych centymetrach, redukcji zwiodczałej skóry oraz pozbyciu się cellulitu. Terapia ta świetnie sprawdzi się w połączeniu z zabiegamii ICOONE. Nasi specjaliści dobiorą program spersonalizowany dla Twoich potrzeb.

3. Kriopoliza Cooltech: To zabieg polegający na wymrożeniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich uszkodzenia i trwałego odtłuszczenia partii ciała poddanych zabiegowi. Jest to metoda bardzo precyzyjna, skuteczna, przynosząca doskonałe efekty. Więc jeśli po ciąży przybyło Ci tu i ówdzie centymetrów i chcesz się skutecznie ich pozbyć to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Tutaj podobnie jak przy Karboksyterapii musimy odczekać czas połogu lub karmienia piersią. Co ważne, jest to TRWAŁE usuwanie tłuszczu z danych partii ( boczki, bryczesy, biodra, wewnętrzna strona ud, plecy, okolice podstanikowe i ramiona). Wiadomo, że przy małym dziecku mamy bardzo mało czasu dla siebie, więc jeśli nie możesz poświęcić go na ćwiczenia to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Kriolipoliza idealnie łączy się z w/w zabiegami w program terapeutyczny razem z endermologią ICOON , ponieważ po niezbędny jest masaż ciała. Karboksyterapia usprawni procesy metaboliczne dopełniając całości.

Uwaga ROZSTĘPY! W przypadku dużej ilości wystepujacych rozstępów na danym obszarze nie wykinujemy w tym miejscu kriolipolizy. Powyższe trzy propozycję to jedynie kropla w morzu tego, co możemy Ci zaproponować. Najlepiej jeśli umówisz się na całkowicie darmową konsultacje z jednym z Naszych ekspertów a on dobierze dla Ciebie idealną ścieżkę powrotu do formy z przed ciąży albo i lepiej!

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search