Aktualności

Trendy paznokciowe wiosna/lato 2020

Zastanawiacie się w jakim kolorze pomalować paznokcie? Przedstawiamy Wam najmodniejsze stylizację w tym sezonie. W naszym gabinecie możecie wykonać każdą stylizację paznokci począwszy od tradycyjnego manicure klasycznym lakierem lub hybrydą po wyjątkowo trwałe przedłużanie akrylem, żelem lub tytanem. Bez względu, którą z powyższych opcji wybierzecie każdą z nich możemy ozdobić dla Was zgodnie z tym co jest teraz najmodniejsze.

1. Francuski manicure w wersji kolorowej.

Bardzo lubiany kilka lat temu manicure z białą końcówką w tym sezonie dostał nowe życie. Miejsce białej końcówki zastąpiły paseczki w najróżniejszych kolorach, dzięki czemu paznokcie nabierają wakacyjnego klimatu.

2. Transparentne paznokcie w kolorowe kropki

Tak naprawdę prócz kropeczek, groszków mogą to być różne wzory geometryczne, kreseczki itd. Malowane na przeźroczystym podkładzie to wersja dla bardziej odważnych i lubiących wzory na wszystkich paznokciach.

3. Tropikalne wzory

Jennifer Lopez w tym sezonie prezentuje ubrania Dolce & Gabbana w bardzo egzotycznych wzorach. Te trendy przeniosły się, również na paznokcie. Liście, kwiaty, różne odcienie zieleni to jest teraz najmodniejsze.

4. Klasyka też jest super

Pantone jak co roku dyktuje całemu światu w jakie kolory będzie się ubierał i nie tylko. Dodatki wnętrz i makijaże też się wzorują na nich. W tym sezonie króluje classic blue. W naszym gabinecie spośród 300 lakierów klasycznych i 200 hybrydowych każdy na pewno wybierze swój ulubiony odcień niebieskiego. Paznokcie pomalowane na gładko w takim odcieniu sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjście, ale także na wakacyjny wypad.

źródło zdjęć: pinterest

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search