Pomoc psychologa

Pomoc psychologa

Pamiętaj !!! Zawsze możesz na nas liczyć. Za każdym razem stajemy na wysokości zadania, by zapewnić Ci dyskrecję, poczucie bezpieczeństwa, spokój, którego pragniesz i relaks. Chcemy, byś czuł się w naszym gabinecie swobodnie, wypoczywał w atmosferze wzajemnego zaufania, dlatego w trosce o Twoje zdrowie psychiczne i wewnętrzną równowagę nawiązałyśmy współpracę ze specjalistami z zakresu opieki psychologicznej indywidualnej, terapii duszy.

Kiedy czujesz się przygnębiony, nie widzisz wyjścia z sytuacji, presja w pracy narasta w zastraszającym tempie, a stres powoduje, że stajesz się bardziej nerwowy, nieznośny dla otoczenia i siebie samego...To jakbyś znalazł się w potrzasku. Ta sytuacja może zniszczyć Twoje plany, marzenia, Twoją rodzinę i Ciebie.

Możesz wyskoczyć z kumplem na piwo, ale to nie rozwiąże narastającego napięcia, a jeszcze wpędzi Cię w kolejny problem. Warto się przełamać i spróbować pomocy psychologa, ale nie byle jakiego. Są to osoby powołane do tej pracy, podchodzą z ogromną pasją i dużą dozą empatii, starając się pomóc Ci rozwiązać problemy, zrozumieć samego siebie i otaczający Cię świat.

Przed każdym mężczyzną stoi wiele trudnych zadań i ról, w których ciężko się odnaleźć czasami. Jest na pewno frustrujące, dlatego możesz sobie pomóc. Weź od nas telefon do specjalisty i umów się na wizytę, a tam w zaciszu gabinetu psychologicznego znajdziesz zrozumienie, a to wszystko w zachowaniu pełnej dyskrecji z naszej i psychologa strony.

ODWAGI :)

Nasi specjaliści:

Irena Nowacka - psycholog dyplomowany, praktyk NLP, psychoterapeuta systemowy, od 1998 roku prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną: indywidualną, małżeńską i rodzinną.

Specjalista z zakresu: zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe, zaburzenia osobowości, relacji i komunikacji w rodzinie, funkcjonowania w sytuacjach stresu, traum życiowych, straty.

Praktyka i doświadczenie zawodowe: diagnoza i psychoterapia dzieci, młodzieży, dorosłych (również w obszarze niepełnosprawności intelektualnej), psychoterapia indywidualna, małżeństw i par, rodzinna. Jest to osoba ciepła, spokojna, pełna zrozumienia.
tel. 601 755 009

Agnieszka Kowalewska - psycholog, który służy swoją wiedzą i doświadczeniem osobom potrzebującym wsparcia w trudnych sytuacjach, chcących lepiej poznać siebie, zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z innymi. Pracuję w podejściu integracyjnym łączącym różne nurty i metody psychoterapeutyczne wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom osoby zgłaszającej się do gabinetu.

Przez 9 lat zdobywała doświadczenie jako psycholog, pracując z osobami z zaburzeniami psychicznymi, upośledzeniami umysłowymi, uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych

Specjalista z zakresu: terapia indywidualna, terapia par, diagnoza psychologiczna poziomu intelektualnego osobowości, diagnoza neuropsychologiczna. Pani Agnieszka posiada licencję odnośnie badań dotyczących pozwolenia na broń i związanych z tym czynności gospodarczych, inspektorów transportu drogowego, kuratorów sądowych, detektywów itp. Służy pomocą w rozwiązywaniu problemów życia codziennego, w znużeniu i przybiciu trudami dnia codziennego.
tel. 600 928 885

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search