Depilacja okolic intymnych

Depilacja okolic intymnych

Na pewno nie raz słyszałaś od mamy, starszych koleżanek, że przed porodem dość krepującą chwilą jest przygotowanie krocza do porodu, opierające się na zgoleniu owłosienia. Nie jest to przymus, ale ze względów higieny, szybszego gojenia się miejsc intymnych warto o tym pomyśleć i przygotować się odpowiednio wcześniej. Dlatego dla Twojego komfortu i poczucia bezpieczeństwa proponujmy, abyś zrobiła to w zaciszu naszego gabinetu. Polecamy depilację bikini woskiem przez przeszkolonego specjalistę, bowiem zabieg ten musi zostać wykonany we właściwy sposób, z uwzględnieniem wrażliwości skóry, która w tej okolicy, szczególnie tuż przed porodem jest mocno ukrwiona i nadzwyczaj rozpulchniona. Aby uniknąć zaczerwienienia czy podrażnienia stosujemy odpowiednią dla kobiet w ciąży pielęgnację po depilacji oraz zalecenia do domu.

Zapraszam serdecznie.

Jak przygotować się przed zabiegiem depilacji okolic intymnych?

Ze względu na dość duży rozmiar 9 miesięcznego brzuszka stań przed lustrem i sprawdź jak dużą ilość owłosienia chciałabyś usunąć dla poczucia własnego komfortu. Jeśli zarost będzie zbyt długi, może okazać się trudnym do usunięcia, więc najlepiej przyciąć go do długości nie mniej niż 0,5cm i nie więcej niż 1-1,5 cm. Przed wizyta nie stosuj żadnych balsamów w tym miejscu, wystarczy odświeżający prysznic przy użyciu łagodnego preparatu do mycia. Warto zadbać o luźną, wygodną, bez uwierających i przylegających gumek bieliznę oraz jeśli spodnie, to równie wygodne.

Po zabiegu depilacji okolic intymnych nie stosujemy perfumowanych balsamów czy kremów do ciała, nosimy właściwą bieliznę. Jeśli dojdzie do podrażnienia warto zastosować krem łagodzący Betaskin, dedykowany skórom wrażliwym i nad reaktywnym lub preparat przyspieszający gojenie skóry z lnii blue marki Sothys. Oczywiście dobierzemy właściwy preparat dla Ciebie.

Uwaga! Jeśli stosujesz leki rozrzedzające krew, leki przeciwzapalne lub masz cukrzycę ciążową zgłoś to przed wykonaniem zabiegu.

Czas zabiegu: 0,5 godz

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search