Zmarszczki, wiotkość skóry, brak jędrności

Jeśli zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, zgrabnej pupie, pozbyciu się wiszących fałdów nad jeansami czy zmniejszeniu otłuszczenia w okolicy karku, pleców czy brzucha, endermologia nowej generacji ICOONE jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Holistyczny, optymalny program oparty na autorskiej metodzie TEAM DR JOSEPH to intensywna kuracja z biodynamicznym masażem liftingującym dostosowanym do potrzeb Twojej skóry. Jest to koncepcja nowatorskiego zabiegu kosmetycznego łączącego w sobie diagnostykę skóry, masaż stymulujący układ limfatyczny, ciepłe kompresy ziołowe, głęboki peeling, stymulację skóry szklaną bańką. Bio-lifting TEAM DR JOSEPH opiera się na fitoterapii klinicznej, w 100% organicznym składzie i dużej koncentracji ekstraktów.

Każdego dnia pędzimy, pracujemy więcej i dłużej. Codzienne obowiązki, brak czasu dla siebie powoduje, że kiedy zatrzymamy się na chwilę przed lustrem dopiero wtedy widzimy, że nasza skóra błaga o ratunek… Nie pozwól na to, aby przegapić ten moment. Reaguj kiedy tylko zaniepokoi Cię wygląd Twojej skóry. To doskonały 3 fazowy zabieg szokowy, z dużą koncentracją składników aktywnych.

Czy wiesz, że twoja skóra starzeje się już od 25 roku życia? W naturalny sposób zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, aminokwasów niezbędnych do właściwego utrzymania kolagenu i elastyny, czyli rusztowania Twojej skóry. Zaczyna brakować witamin, ceramindów i właściwego natłuszczenia. Dodatkowo przez niewłaściwą pielęgnację, nadmierne opalanie się czy złą dietę przyspieszamy ten proces. NIESTETY:(

Czy znasz największego wroga młodości i piękna? To Zmarszczki! Ślad upływającego czasu na twarzy… drobne linie i załamania, zmieniające jej wyraz. Pragnienie, by pozostać piękną i młodą na zawsze popycha nas, kobiety w każdym wieku do szukania najbardziej szalonych i zadziwiających specyfików. Dlatego laboratoria kosmetyczne skłaniają się po pozyskiwania najbardziej skutecznych eliksirów, czerpiąc z natury, podpatrując ją, aby zaradzić temu i dopomóc nam w znalezieniu antidotum na starzenie się.

Marzysz, żeby starzeć się ładnie, chcesz być atrakcyjna mimo upływu lat. Czasu nie zatrzymamy, ale potrafimy poprawić Twoje samopoczucie i wygląd wtedy, kiedy wydaje Ci się, że już nic nie da się zrobić. Otóż mamy doskonałe rozwiązanie poprawiające obraz Twojej skóry, jej kondycję, a w efekcie poprawi się również Twoje nastawienie do upływającego czasu…

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search