Makijaż na każdą okazję

Makijaż powinien być, jak dobrze skrojony garnitur, idealnie dopasowany do Twojej urody tak, aby subtelnie ją podkreślić, dodać Ci pewności siebie i uczucia, że wszystko jest " dopięte na ostatni guzik ". To również możliwość przeobrażenia się w inną postać, szczególnie w makijażu wieczorowym. Żeby wykonać makijaż " szyty na miarę " potrzebna jest wiedza i umiejętności, oparte na dobrych podstawach i nowych trendach. Tak jest właśnie w naszym przypadku.

Pierwsze szkolenie odbyło się przed laty u znanej wizażystki i stylistki Luizy Lenartowicz " Podstawy wizażu i stylizacji kolorystycznej ", kolejne " Fashion Make UP " z Dawidem Moliną, hiszpańskim wizażystą, który pracował między innymi dla Lee Alexsandra Maqweena, stworzył cudowne makijaże dla Sharon Stone. W międzyczasie zajęcia warsztatowe z Vanessą Venturą Garcią i makijaż w jakości full HD. Następnie szkolenia z bardzo uzdolnioną, nietuzinkową polską wizażystką i artystką, Beatą Bojdą oraz liczne pokazy firmowe marek takich jak MAC czy SMUSH BOX, Make UP studio i kilka cennych rad Sergiusza Osmańskiego, stylisty makijażysty Margaret Astor. Na bieżąco śledzimy trendy na sezon, żeby stworzyć wyjątkowy makijaż dla Ciebie.

 

Makijaż dzienny to subtelny look i zarazem praca, której jakby nie było widać. Zależy nam na uzyskaniu naturalnego wyglądu, jest to podkreślenie, lecz nie przerysowanie urody. Idealny do pracy, na spotkanie biznesowe. Perfekcyjna cera, delikatnie podkreślone oczy, czasem mocniej zaznaczone usta, w zależności od sytuacji. Tu sprawdza się zasada im mniej tym lepiej.

Czas wykonania: 30-45 min,

Cena 100 PLN

 

Makijaż koktajlowy, podobnie jak dzienny, lecz możemy użyć większej palety kolorów cieni, dopasowanych do Twojego typu kolorystycznego, idealny na imprezy okolicznościowe dzienne jak komunie, chrzty czy lunche.

Czas wykonania : 45 min

Cena 100 PLN

 

 

 

Makijaż wieczorowy, na wielkie wyjście i tu duże pole do popisu, wszystko zależy od naszej inwencji i Twojej odwagi oraz ekstrawagancji stroju i fryzury tak, żeby wszystko idealnie ze sobą współgrało. Warto oko podkreślić paskiem sztucznych rzęs lub dla mniej odważnych kępkami. Idealny na bale, wesela, prywatki , dyskoteki i w wersji ligth na studniówki.

Czas wykonania 45-60 min

Cena 100 PLN

 

 

 

 

 

 

Makijaż ślubny to idealne wykończenie dla Panny i Pana młodego. Setki oczu Waszych gości patrzących w jednym kierunku, na Was. Cera musi być nieskazitelna , dość dobrze podkreślone oko, właściwe konturowanie twarzy, super trwałe usta, wszystko musi być idealnie widoczne na zdjęciach czy nagraniach z imprezy. Najlepiej poprzedzić go makijażem próbnym, aby dopasować wszystko i ustalić szczegóły. Dobór kolorów zależny jest od typu urody, odcieni dodatków i stroju oraz kwiatów. Rzęsy doklejone mile widziane :)

czas wykonania 60 min

Cena 120 PLN

 

 

 

Wskazania :

- do pracy, na biznes lunch, konferencje i firmowe iventy

- na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi - na wszystkie rodzinne uroczystości, śluby, komunie, chrzciny, urodzinowe przyjęcia itp

- na bale, imprezy w pubie, studniówki

- na potrzeby sesji fotograficznych

- dla kobiet w ciąży

- dedykowany również Panom w wersji transparent make up

Wszystkie makijaże wykonujemy pracując na wysokiej klasy kosmetykach, bardzo trwałych, stosując wyrównujące bazy pod makijaż, korektory, pudry do ciała, preparaty do konturowania, trwałe pomadki oraz preparaty utrwalające.

Twój makijaż musi być z Tobą do końca Twojej imprezy a nawet dłużej :)

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Search