Agnieszka Kowalewska

Psycholog, który służy swoją wiedzą i doświadczeniem osobom potrzebującym wsparcia w trudnych sytuacjach, chcących lepiej poznać siebie, zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z innymi. Pracuję w podejściu integracyjnym łączącym różne nurty i metody psychoterapeutyczne wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom osoby zgłaszającej się do gabinetu.

Studia psychologiczne ukończyła w 2001 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego - Wydziału Nauk o Wychowaniu - kierunek psychologia stosowana. Przez 9 lat zdobywała doświadczenie jako psycholog, pracując z osobami z zaburzeniami psychicznymi, upośledzeniami umysłowymi, uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Ma za sobą różne staże m.in. w placówkach leczenia uzależnień. Uczestniczyła w szkoleniach zawodowych : Studium Pomocy Psychologicznej - Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym, praca ze sprawcami i ofiarami przemocy, Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa - Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej oraz w wielu innych z zakresu szeroko rozumianej pomocy psychologicznej i diagnozy.

Obecnie szkoli się w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego S.C.(szkoła psychoterapii). W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Specjalista z zakresu: terapia indywidualna, terapia par, diagnoza psychologiczna poziomu intelektualnego osobowości, diagnoza neuropsychologiczna. Pani Agnieszka posiada licencję odnośnie badań dotyczących pozwolenia na broń i związanych z tym czynności gospodarczych, inspektorów transportu drogowego, kuratorów sądowych, detektywów itp. Służy pomocą w rozwiązywaniu problemów życia codziennego, w znużeniu i przybiciu trudami dnia codziennego.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search