Pakiety na prezent

Pakiety dla Dwojga

- " Szczęśliwe Duety " to propozycja dla Ciebie i bliskiej Ci osoby, ukochanego, mamy, babci, taty, dziadka, Twojego dziecka czy najbliższego przyjaciela. To czas, w którym możecie wspólnie, w tym samym momencie zażywać przyjemności podczas usług w naszym gabinecie.

 

 

 

 

 

- "Gorące serca " to pakiet przeznaczony dla Ciebie i Twojego ukochanego, wzajemny relaks podczas masażu twarzy techniką dobraną specjalnie do potrzeb, poprzedzonego masażem równoważącym całego ciała. Uroczy pomysł, żeby uczcić rocznicę pierwszej randki, ślubu, narodzin Waszego uczucia. Zaplanuj to wydarzenie odpowiednio wcześniej, aby pakiet był możliwy do wykonania a my zapewnimy odpowiednią oprawę, ale to nasza niespodzianka.

Czas usługi: 1,5 h

Cena pakietu: 450,-.

 

 

 

 

 

- " Dwóch wspaniałych " pakiet męski, dla Ciebie i Twojego syna, ojca, dziadka czy kumpla. To propozycja dla zapracowanych, mocno zajętych mężczyzn, którzy tym razem zamiast wyskoczyć na piwo czy ryby mają zamiar zakosztować innej formy wspólnego wypoczynku. Proponujemy masaż pleców rozgrzaną świecą, który rozluźni napięte mięśnie oraz manicure męski w towarzystwie dobrej kawy i prasy. Można go uzupełnić wizytą u fizjoterapeuty, to dla odczuwających bóle kręgosłupa, stawów i ogólne przemęczenie.

Czas zabiegu: 1,15 h- 2,15 h

Cena pakietu: 230,- do 430,-

 

Nasze propozycje to tylko przykładowe połączenia wybranych usług, które na Twoje życzenie możemy dowolnie zmienić. Wiesz najlepiej, co jest Tobie i Twojemu towarzyszowi do przyjemności potrzebne. Jesteśmy elastyczni :)

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search