Masaże twarzy Cztery Pory Roku według Hidemi Morimasa

Masaże twarzy Cztery Pory Roku według Hidemi Morimasa

Wielu z nas odczuwa zmiany nastroju ze względu na pogodę, spadek ciśnienia jak i zmiany pór roku. Nasza skóra, również się zmienia w związku z tym i o każdej porze roku potrzebuje czegoś innego. Hidemi Marimosa znakomita japońska masażystka stworzyła serię masaży, które zmieniają się w raz ze zmianą pór roku, tak aby zaspokoić potrzeby skóry w danym okresie.

Kasia jest jedną z dwudziestu osób w Polsce, które szkoliły się u Hidemi z jej autorskich technik pracy z ciałem i twarzą. Tak więc jesteśmy w gronie kilku gabinetów w Polsce, w których możesz zafundować swojej skórze ten wyjątkowy masaż.

Każdy z masaży prócz tego, że dostarczy Ci niezapomniany relaks to również dzięki odpowiednim ruchom znacznie poprawi kondycję Twojej skóry już po jednym zabiegu.

- Wiosna - po przesuszeniu zimowym ogrzewaniem poprawiamy krążenie tak aby rozświetlić szarą i zmęczoną skórę. Dodatkowo wykonujemy lifting manualny, aby utrzymać odpowiedni owal twarzy.

- Lato - nadmiernie odwodniona w głębszych warstwach skóra potrzebuje w tym okresie intensywnej regeneracji. Rozluźniamy mięśnie i poprawiamy krążenie w głębszych naczyniach.

- Jesień - jesienny masaż ma na celu przyspieszyć krążenie w naczyniach krwionośnych głowy. Stymulujemy włókna kolagenowe i elastynowe stosując technikę naciągania skóry, co podniesie jej temperaturę i pobudzi krążenie.

- Zima - naskórek jest permanentnie przesuszony z powodu niskich temperatur na zewnątrz i przegrzanego powietrza wewnątrz. Taki stan skóry prowadzi do zmniejszenia komórek, przez co skóra staję się cieńsza, zwiotczała, chropowata z tendencją do zmarszczek. Zimno powoduje opuchnięcie twarzy, które na dłuższą metę deformuje owal rysów. W takim wypadku stosujemy technikę ugniatania i drenażu aby przywrócić wyrazistość linii twarzy. Pobudzamy krążenie dzięki czemu skóra staje się lepiej odżywiona i nawilżona.

Dla kogo:

- dla każdego, kto chce się zrelaksować, a jednocześnie oczekuje świetnych efektów zabiegu,

- dla osób lubiących zmiany,

- dla pracujących w warunkach gdzie skóra jest narażona na działanie klimatyzacji, ogrzewanie, ekspozycję na słońce lub zimno.

Efekty zabiegu:

- skóra widocznie rozświetlona i dotleniona dzięki pobudzeniu krążenia w skórze,

- po serii masaży widocznie uniesiony owal,

- dzięki lepszemu krążeniu uzyskujemy lepsze efekty pozostałych zabiegów oraz kosmetyków, które stosujemy w domu.

Czas trwania: 40 min.

Częstotliwość: Najlepsze efekty uzyskujemy po serii zabiegów, których ilość i częstotliwość dobieramy indywidualnie w zależności od kondycji skóry.

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search