Zabiegi autorskie

Zabieg autorski K.N „Nawilżająco-witaminowe ukojenie dla spragnionych”

W mojej pracy codziennie obcuję ze skórą potrzebującą ukojenia. Zaburzony płaszcz lipidowy, niedostateczne nawilżenie i dotlenienie, szarość i " brak życia" wypisane na zmęczonych twarzach. Wszystko to skłoniło mnie do opracowania takiej formuły zabiegu, aby znaleźć rozwiązanie na większość z tych problemów. Chciałam połączyć podczas jednej sesji maksymalne odświeżenie, nawilżenie i odżywienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Udało się! 100% zadowolonych klientów :)

Zabieg zawiera 3 etapy :

- Peeling z kwasem mlekowym i argiliriną - to maksymalne odświeżenie, zmiana kolorytu i rozjaśnienie przynajmniej o dwa tony obszaru poddanemu zabiegowi. Dzięki właściwościom nawilżającym i wiążącym wodę, powyższe składniki sprawdzają się idealnie pozbawiając skórę szorstkości, dając blask i miękkość, wyczuwalną w dotyku. Badając skórę pod lampą powiększającą widzimy spójny, wyrównany naskórek.

- Serum nawilżające z wyciągiem z borowika szlachetnego i kwasem hialuronowym - ratunek dla skóry odwodnionej, stanowi wspaniałe uzupełnienie do wcześniej wykonanego peelingu, napełnia wręcz wilgocią, maksymalnie wygładza. Przynosi ulgę i odczucie niezwykłego komfortu. Klienci podkreślają unikatowy zapach oraz odczucie wchłaniania, jak w " gąbkę ".

- Maska witaminowo ceramidowa - to idealne domkniecie całej formuły, bowiem nie ma właściwego nawilżenia bez odpowiedniego odżywienia, tylko takie połączenie daje maksimum efektów dla spragnionej skóry. Witaminy i ceramidy występują naturalnie w naszej skórze, ale z wiekiem i pod wpływem niewłaściwej pielęgnacji lub niedostatecznej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi ich pokłady maleją. Taki stan negatywnie wpływa na szczelność i właściwy skład naszego płaszcza lipidowego, czyli ochrony i bariery naskórkowej. Dlatego odczuwamy przesuszenie, swędzenie, szorstkość i nadwrażliwość na twarzy czy dłoniach. Uzupełnienie witamin i ceramidów, po wcześniejszym nawilżeniu, jest kluczowym dopięciem prawidłowej pielęgnacji. To jak dobrze zapastowane buty :) nie straszny im deszcz, brud, nasłonecznienie czy niska temperatura :)

Dla kogo:

- nadmierna szorstkość, nierówny koloryt skóry,

- dla palaczy, w celu pozbycia się szarości i niedotlenienia,

- jako rozwiązanie dla słabo nawilżonej i odżywionej cery,

- przed " wielkim wyjściem ", ślubem czy sesja makijażową,

- jako ulga dla spragnionej skóry i uspokojenie odczucia suchości, swędzenia, czy nadwrażliwości na czynniki środowiskowe np. : w pracy,

- zabieg ekspresowy, idealny w porze lunchu, niezależnie od pory roku.

Przeciwwskazania:

- aktywna opryszczka,

- choroby bakteryjne, wirusowe skóry,

- nowotwory i stany zapalne w obrębie obszaru poddawanego zabiegowi,

- przeziębienie.

Zalecenia pozabiegowe : zabieg warto wykonywać na początku nawet raz w tygodniu, do pełnego wyrównania nawilżenia i odżywienia skóry, w oparciu o dobrze dobraną pielęgnację domową. Zalecam demakijaż opierający się na mleczkach i tonikach, wykluczając zmywanie wodą. Polecam stosować dobre serum nawilżające np.: Sothys czy Diego dala palma oraz dopasowane do niego kremy. W przypadku skór wybitnie przesuszonych kurację opieramy na masce i kremie barierowy Epionce i dopiero w kolejnym etapie przechodzimy do powyższego schematu kosmetyków. Uważam, że zabiegi gabinetowe musimy wesprzeć właściwa dietą, opartą na odpowiednich tłuszczach, zalecam więc oleje do picia : z wiesiołka i ogórecznika oraz kwasy tłuszczowe EPA i DHA, jako kurację " od środka ". TYLKO PODEJŚCIE KOMPLEMENTARNE PRZYNOSI MAXSIMUM POWODZENIA!

Czas zabiegu: 40 min 

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search