Zabiegi autorskie

Zabieg autorski K.N. „Podwójna moc wit C”

" Podwójna moc witaminy C " to prawdziwa bomba antyoksydacyjna. Jest to zabieg wielokierunkowy, działający na problemy niedostatecznego nawilżenia i przyspieszonego starzenia się skóry, włączając fotostarzenie. Na pewno znasz dobroczynne działanie wit C, zwanej witaminą młodości. Jej silne działanie przeciwstarzeniowe w tym przypadku potęgujemy przez zastosowanie tej substancji w formie liposomanej, przenikającej głęboko, tłuszczowej, co dodatkowo zapobiega wysuszeniu. Ze względu na zastosowanie płatów, nasączonych również liposomalną wit C, jest to zabieg dedykowany delikatnej skórze okolic oczu, dzięki efektom rozjaśnienia sińców, poprawie i wygładzeniu zmarszczek oraz liftingowi powieki dolnej i górnej.

Efekt to świeżość, rozjaśnienie, poprawa kolorytu i tekstury a także działanie blokujące procesy starzenia.

3 etapy zabiegu :

Peeling z kwasem mlekowym i argiliriną - to maksymalne odświeżenie, zmiana kolorytu i rozjaśnienie przynajmniej o dwa tony obszaru poddanemu zabiegowi. Dzięki właściwościom nawilżającym i wiążącym wodę, powyższe składniki sprawdzają się idealnie pozbawiając skórę szorstkości, dając blask i miękkość, wyczuwalną w dotyku. Badając skórę pod lampą powiększającą widzimy spójny, wyrównany naskórek.

Serum z liposomalną wit C i masaż głęboki- niewiarygodnie aksamitna konsystencja serum sprawia, że jest ono doskonale i komfortowo odczuwane na skórze, dając lekkie uczucie ciepła, które wzmaga prawidłowo wykonany masaż głęboki. Jest to mój autorski masaż, podczas którego wykorzystuję różne, dotąd poznane techniki, które mają na celu maksymalną poprawę ukrwienia skóry, co za tym idzie polepszenia wymiany składników odżywczych do komórek z toksynami, który należy się z nich pozbyć. Masaż ten polepsza przenikalność serum i pozwala na odczucia świeżości, napięcia następnego dnia.

Płatki z liposomlną wit C- to zwieńczenie naszego zabiegu, ponieważ pozwala na kompleksowe odmłodzenie twarzy. Zapewniają świeże spojrzenie, rozjaśnienie sińców i spłycenie zmarszczek wokół oczu. Ich ciekawa konstrukcja pozwala na osiągnięcie efektu liftingu.

Dla kogo :

- przy oznakach przedwczesnego starzenia się i fotostarzenia,

- dla młodych osób w celu utrzymania profilaktyki antyage,

- dla słabo dotlenionych, szarych i pozbawionych świeżości skór palaczy,

- przy braku równowagi wydzielania gruczołów łojowych, dla cery mieszanej i tłustej,

- dla skór z tendencją do przebarwień i nierównego kolorytu,

- jako zabieg bankietowy,

- idealny jako prezent dla bliskiej osoby, bez względu na wiek i płeć.

Przeciwskazania :

- nietolerancja większych stężeń wit c,

- aktywna opryszczka,

- choroby bakteryjne, wirusowe skóry,

- nowotwory i stany zapalne w obrębie obszaru poddawanego zabiegowi,

- przeziębienie.

Zalecenie pozabiegowe : częstotliwość uzależniam od stanu skóry, między 2 tygodnie a raz w miesiącu. Zalecam stosowanie preparatów z liposomalną wit C, zarówno pod oczy jak i na całą twarz, szyję i dekolt. W przypadku plam czy nierówności pigmentacyjnych skuteczność zabiegów zdecydowanie podniesie linia Whitelight Diego dala palma, ze względu za zawartość takich składników, jak kwas kojowy czy alfa arbutyna i peptydy przeciwstarzeniowe oraz łatwo przyswajalna forma wit C. Świetnym wykończeniem skóry będzie zastosowanie kremu CP ++++ z kolorantem, jako najwyższej ochrony przeciwsłonecznej i lekkiego makijażu w jednym.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search