Sothys

Zabiegi odmładzające w Kaliszu z żeń-szeniem syberyjskim

Żeń-szeń syberyjski roślina o cudownych właściwościach i wyjątkowych składnikach aktywnych, występująca na zimnych i trudno osiągalnych terenach Syberii. Sothys odkrywa przed nami ten syberyjski skarb, zamykając go w intensywnym zabiegu pielęgnacyjnym.

Obok Żeń-szenia syberyjskiego zastosowano również w preparatach bogactwo składników pozyskiwanych z Rokitnika (Hippophae rhamnoides) zwanego ananasem syberyjskim i z liści chilijskiego krzewu Boldo (Pneumus boldus) o odmładzającym i rozświetlającym działaniu.

 

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu cery , szczególnie dla skór pozbawionych blasku, szarych, wymagających intensywnego rozświetlenia . Idealny dla osób z widocznymi oznakami starzenia się (zmarszczki, utrata gęstości i jędrności skóry, skóra zniszczona słońcem, wysuszona). Zabiegi odmładzające wykonywane w naszym salonie kosmetycznym w mieście Kalisz wykonywane są w sposób profesjonalny i bezpieczny biorąc pod uwagę specjalne potrzeby skóry każdej osoby.

 

Efekty zabiegu:

Skóra po zabiegu odzyskuje blask, koloryt jest wyrównany. Specjalny masaż wygładza oraz rozluźnia zmarszczki już przy pierwszym zabiegu. Skóra odzyskuje prawidłowy poziom nawilżenia.

 

Cena i czas trwania: 1h 30 min

 

Pielęgnacja domowa:

Dla potrzymania oraz uzyskania lepszych efektów zabiegu polecamy do stosowania w domu serum rozświetlające z linii Energia Młodości oraz krem na dzień i na noc z tej samej linii. Przed wielkim wyjściem polecamy nałożyć ampułkę o działaniu szokowym Energia Młodości.

 

Mikrodermabrazja dla Ciebie. Sprawdź!

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search