Diego dalla pallma

Zabieg rozświetlający na przebarwienia Whitelight Diego dala palma

Znasz przyczyny powstawania Twoich przebarwień? Pomożemy Ci je znaleźć i pożegnać z nimi raz na zawsze.

Whitelight to jedna z naszych propozycji, która na pewno przypadnie do gustu Twojej skórze. To ultra skoncentrowana kuracja rozjaśniająca. Działa na miejscowe nagromadzenia melaniny i zapobiega powstawaniu jej skupisk w przyszłości. Celem zabiegu jest przywrócenie skórze blasku po ciąży, spłycenie przebarwień wywołanych upływającym czasem, powstających przy braku równowagi hormonalnej, po nadmiernej ekspozycji na słońce. Poprawia komunikację międzykomórkową w skórze, przywraca zdolność odbijania światła. Zawiera specjalny kompleks PRO WHITE B-SPHERES regulujący produkcję melaniny oraz Kompleks Diamentowy, który poprawia odbijanie światła.

Dla kogo:

- dla skór szarych, pozbawionych życia, potrzebujących intensywnej rewitalizacji,

- dla wszystkich borykających się z uciążliwymi przebarwieniami,

- jako profilaktyka w powstawaniu zmian pigmentacyjnych,

- dla osób "kochających słońce". Stabilna forma wit C (silny antyoksydant) świetnie sobie poradzi z fotostarzeniem.

- dla wyrównania przebarwień pociążowych, po kuracjach hormonalnych,

- jako kuracja wspomagająca działanie laserów, peelingów chemicznych, mikrodermabrazji oraz mezoterapii.

Efekty zabiegu:

Już po pierwszym zabiegu skóra jest rozświetlona i wygładzona, a zmarszczki mniej widoczne. Po kolejnych wizytach można zauważyć znaczne rozjaśnienie przebarwień, a po serii 4 zabiegów brak powstawania nowych zmian pigmentacyjnych.

PAMIĘTAJ

Jeśli chcesz długo cieszyć się efektami zabiegu musisz unikać ekspozycji na słońce i stosować wysoką fotoprotekcję SPF50+, najlepiej kremem z linii Whitelight CP cream, który oprócz wysokiej ochrony 50+++ zawiera delikatny kolor, dzięki czemu wyrównuje koloryt i nadaje świeżości twarzy.

Czas trwania: 1h

Częstotliwość: 4 zabiegi, raz w tygodniu.

Zabieg można łączyć z peelingami chemicznymi jako współistniejącą terapię przebarwień, w przerwach 7 dniowych, a po zabiegach laseroterapii wykonujemy Whitelight dopiero po całkowitej regeneracji.

Pielęgnacja domowa:

Linia pielęgnacji domowej to wyspecjalizowany program, który w pełni zadowoli najbardziej wymagających. Podstawą kuracji w domu jest lotion z witaminą C, po nim stosujemy serum rozjaśniające Whitelight, możemy jeszcze wzmocnić działanie preparatu stosując dodatkowo na uciążliwe przebarwienia wyspecjalizowany rollon i dopiero krem wyrównujący Whiteligt. Z tak przygotowaną skórą idziemy spać. Pielęgnację dzienną uzupełniamy kremem koloryzującym CP z najwyższym dostępnym filtrem 50+++. Skuteczność potwierdzona w 100%! 

Jeśli chcesz szybkiego efektu zastosuj w domu 4 tygodniową kurację szokową. W zestawie do stosowania codziennie krem rozświetlający, perły z witaminą C oraz do stosowania raz w tygodniu peeling fitowo-glikolowy i maska ujednolicająca.

 

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search