Diego dalla pallma

Icon time Diego dalla palma

Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry Icon Time ma odpowiednie rozwiązanie na każdy etap Twojego życia.

Bio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę + intensywna kuracja anty - starzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energetyzującymi srebra, złota i platyny.

Dla kogo:

Nie ważne czy masz 30+, 40+, 50+ czy więcej on dopasuje się do Twoich potrzeb. Jest to zabieg dla każdego typu skóry, który wymaga intensywnej regeneracji i walki ze zmarszczkami.

Efekty zabiegu:

Udowodniona skuteczność po 4 zabiegach wykonanych w jednym miesiącu i stosowaniu pielęgnacji domowej:

*zwiększona sprężystość 89%

*zwiększona gęstość skóry 95%

*redukcja zmarszczek 95%

*redukcja worków pod oczami 100%.

Zabieg icon time zmienia się wraz z potrzebami Twojej skóry. W zależności od stanu zaawansowania procesu starzenia wybieramy dobieramy opcję zabiegu idealnie pasującą do Ciebie:

- REWITALIZUĄCY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY.

Idealny od wieku 30 lat +, przeznaczony do walki ze starzeniem się przyspieszonym przez czynniki zewnętrzne i procesy mikro –zapalne. Dla kobiet od 30 lat i więcej, zapracowanych, prowadzących stresujący tryb życia, podatnych na starzenie się z powodu czynników zewnętrznych ( słońca, wiatru, zanieczyszczeń).

Cel: ochrona zasobów młodości skóry i spowolnienie pierwszych oznak starzenia się.

- ZAGESZCZAJĄCY ZABIEG SZOKOWY ANTY-STARZENIOWY.

Chroni strukturę wspomagającą skórę i koryguje oznaki jej wieku poprzez działanie ”wypełniające”. Idealny dla wieku 40 + oraz dla skóry dotkniętej zmarszczkami spowodowanymi przez chrono-starzeniem i foto-starzeniem się i utratą napięcia.

Cel: zminimalizowanie i korekta oznak starzenia się.

- ANTY-STARZENIOWY ZBIEG ODNOWY SKÓRY.

Regeneruje zmęczoną skórę i zapobiega spowalnianiu jej naturalnych funkcji metabolicznych, zwiększa zdolność do odnawiania się. Idealny do wieku 50 +, oraz dla kobiet w okresie przed me pauzą, które dotyka suchość skóry i utratą elastyczności.

Cel: zregenerowanie skóry dojrzałej i pobudzenie jej zdolności do odnowy, danie jej nowej energii.

PIELĘGNACJA DOMOWA:

- ** skóry normalne. System Anti – Inflamm Aging zwalczający procesy mikro-zapalne. To proces chroniczny, niewidoczny, który przyspiesza starzenie skóry, powodując suchość, ciemne plamy oraz utratę elastyczności. Wzbogacony pyłem z mikro-srebra, który wzmacnia barierę ochronna skóry.

- *** skóry odwodnione. Kompleks amino-peptydowy zwalcza zmarszczki i poluźnienie skóry powiązanych z glikacją. Wzbogacony złota kolageiną, kompleksem peptydowym zawierającym koloidalne złoto, które stymuluje tworzenie się nowego kolagenu.

- **** skóry suche. Zawiera platynową macierz skóry z kompleksem peptydowym zawierającym koloidalna platynę. Regeneruje skórę w głębi. Dla kobiet przed okresem menopauzy z suchością skóry i brązowymi plamami.

- Krem pod oczy: (zmarszczki, ciemne kręgi, worki) zawiera pigmenty korygujące kolor i pył diamentowy.

- Zestaw 3 serum zawierających srebro, złoto i platynę. Do stosowania każde na kolejne 10 dni. Jest to intensywna kuracja antystarzeniowa, ujędrniająca i zagęszczająca.

- CP krem : chroni przed zanieczyszczeniami i słońcem. Wysoka ochrona, odbija światło, zapobiega plamom i zmarszczkom. Można nakładać na podkład.

 

  

Szybki kontakt

Kosmetologia Estetyczna i Holistyczna 
Katarzyna Nowacka

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:


Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search