Diego dalla pallma

Marzysz, żeby starzeć się ładnie, chcesz być atrakcyjna mimo upływu lat. Czasu nie zatrzymamy, ale potrafimy poprawić Twoje samopoczucie i wygląd wtedy, kiedy wydaje Ci się, że już nic nie da się zrobić. Otóż mamy doskonałe rozwiązanie poprawiające obraz Twojej skóry, jej kondycję, a w efekcie poprawi się również Twoje nastawienie do upływającego czasu…

Każdego dnia pędzimy, pracujemy więcej i dłużej. Codzienne obowiązki, brak czasu dla siebie powoduje, że kiedy zatrzymamy się na chwilę przed lustrem dopiero wtedy widzimy, że nasza skóra błaga o ratunek… Nie pozwól na to, aby przegapić ten moment. Reaguj kiedy tylko zaniepokoi Cię wygląd Twojej skóry. To doskonały 3 fazowy zabieg szokowy, z dużą koncentracją składników aktywnych.

Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry Icon Time ma odpowiednie rozwiązanie na każdy etap Twojego życia.

Bio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę + intensywna kuracja anty - starzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energetyzującymi srebra, złota i platyny.

Czy znasz największego wroga młodości i piękna? To Zmarszczki! Ślad upływającego czasu na twarzy… drobne linie i załamania, zmieniające jej wyraz. Pragnienie, by pozostać piękną i młodą na zawsze popycha nas, kobiety w każdym wieku do szukania najbardziej szalonych i zadziwiających specyfików. Dlatego laboratoria kosmetyczne skłaniają się po pozyskiwania najbardziej skutecznych eliksirów, czerpiąc z natury, podpatrując ją, aby zaradzić temu i dopomóc nam w znalezieniu antidotum na starzenie się.

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search