Zmarszczki, wiotkość skóry, brak jędrności

Zabieg lifting V diego dalla palma

Marzysz, żeby starzeć się ładnie, chcesz być atrakcyjna mimo upływu lat. Czasu nie zatrzymamy, ale potrafimy poprawić Twoje samopoczucie i wygląd wtedy, kiedy wydaje Ci się, że już nic nie da się zrobić. Otóż mamy doskonałe rozwiązanie poprawiające obraz Twojej skóry, jej kondycję, a w efekcie poprawi się również Twoje nastawienie do upływającego czasu…

Celem zabiegu jest odtworzenie owalu twarzy, ujędrnienie i poprawienie grawitacji Twojej skóry. Specjalny Lift System przywiera do powierzchni skóry, tworząc 3 wymiarową mikro sieć o działaniu napinającym. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami.

Dla kogo:

Dla skór dojrzałych, potrzebujących poprawy napięcia skóry, jej zwartości i elastyczności, oraz skór z pogorszonym konturem twarzy. To wszystko naprawi Lifting V. Jako kuracja współdziałająca i podtrzymująca efekty po serii zabiegów RF na owal.

Czas trwania: 60 min.

Ilość zabiegów: moduły 4 zabiegowe, 1 w tygodniu. Można powtarzać kilka razy w roku.

Pielęgnacja domowa:

24 godzinny krem liftingujący oraz serum wypełniające zmarszczki. Warto wspomóc kurację maską oczyszczająco odtruwającą, stanowiącą skuteczny peeling, po wcześniejszym użyciu właściwego demakijażu mleczkiem i tonikiem z linii cell detoxium.

 

 

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search