Zmarszczki, wiotkość skóry, brak jędrności

Jad młodości Diego dalla palma

Czy znasz największego wroga młodości i piękna? To Zmarszczki! Ślad upływającego czasu na twarzy… drobne linie i załamania, zmieniające jej wyraz. Pragnienie, by pozostać piękną i młodą na zawsze popycha nas, kobiety w każdym wieku do szukania najbardziej szalonych i zadziwiających specyfików. Dlatego laboratoria kosmetyczne skłaniają się po pozyskiwania najbardziej skutecznych eliksirów, czerpiąc z natury, podpatrując ją, aby zaradzić temu i dopomóc nam w znalezieniu antidotum na starzenie się.

Chcemy Wam zaproponować Jad Młodości - konotoksynę, która jest "śmiertelną bronią" w walce ze zmarszczkami i oznakami upływającego czasu…

To nowy, intensywny zabieg na głębokie zmarszczki i linie mimiczne, statyczne, przeznaczony dla każdej z nas z problemem nadaktywnej mimiki, od włoskiej firmy diego dalla palma. Doskonale relaksuje, wypełnia i wygładza. Konotoksyna to jedna z najsilniejszych trucizn na świecie, produkowana przez wyjątkowy rodzaj ślimaka, żyjący w głębinach, który wabi swoją cudownie ubarwioną muszlą a potem przy użyciu konotoksyny paraliżuje intruza. Tak też dzieje się z naszymi mięśniami, aby uniknąć ich zbyt silnej pracy i zagniatania skóry stosujemy preparaty z jej zawartością.

Jako ciekawostkę należy traktować fakt, iż naukowcy rozpoczęli badania nad tym związkiem i możliwością wykorzystania go w terapiach przeciwbólowych dla chorych na raka, ze względu na unikatowe działanie konotoksyn. Powodzenia !!!

Dla kogo:

- dla osób, które chcą zredukować liczbę, objętość oraz głębokość zmarszczek, łącznie z tymi najbardziej utrwalonymi,

- dla podtrzymania efektów botoxu w okolicy zmarszczek mimicznych,

- dla wszystkich, którzy nie chcą stosować technik głębszej ingerencji a w zamian używać pielęgnacji botox like

- dla ceniących sobie naturalny, zdrowy i świeży wygląd

Efekty:

Zabieg Diego dalla palma z konotoksyną eliminuje oznaki starzenia i minimalizuje występowanie zmarszczek. Wpływa na jakość i ilość włókien popdporowych skóry tak zwanego rusztowania czyli kolagenu i elastyny oraz pobudza kwas hialuronowy. Po zabiegu na twarzy stwierdzamy zredukowaną liczbę, głębokość i objętość zmarszczek w 100%, zwiększa się również jej zwartość, gładkość i blask.

Czas trwania: 60 min.

Ilość zabiegów: 4 zabiegi, raz w tygodniu

Pielęgnacja domowa: krem i serum z konotoksyną - niezbędne dla podtrzymania kuracji i efektów.

 

 

 

 

Szybki kontakt

Gabinet kosmetyczny Katarzyny Nowackiej

Ul. Widok 54A, 62-800 Kalisz
E-mail: gabinet@nowacka.com.pl 
Tel. +48 509 612 763
Tel. +48 62 767 48 28
Tel. +48 62 767 48 29

Znajdź nas na:

Copyright © 2017 Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Nowackiej. All Rights Reserved. Designed By © www.telvicom.info

Search